"Legion" ma kolejny odlotowy zwiastun. Co planuje David w 3. sezonie serialu?

"Legion" (Fot. FX)

0

Tego lata czeka nas jeszcze więcej psychodelicznych odlotów i tanecznych niespodzianek. "Legion" wypuścił kolejny teaser, który zapowiada wątek Davida jako guru pośród dzieci kwiatów.

W tym roku kończy się mnóstwo seriali, w tym także marvelowski "Legion, którego 3. sezon będzie finałowy. A na dzień dobry zobaczymy Davida Hallera (Dan Stevens) wśród hipisów.

Legion sezon 3 – David w komunie hipisów

W 3. serii David pokaże swoje najmroczniejsze oblicze, jeszcze bardziej zbliżając się do komiksowego pierwowzoru. Syd (Rachel Keller) przejmie poniekąd rolę bohaterki, po tym jak jej były ukochany przejdzie na ciemną stronę mocy.

Zanim jednak dojdziemy do naprawdę mrocznych scen, zobaczymy Davida w komunie hipisów, gdzie pełnić będzie rolę "wyluzowanego guru".

– Udał się tam, aby zdobyć to, co jest mu najbardziej potrzebne, czyli pozytywne wsparcie płynące w jego stronę. Ale zdobywa je, żywiąc się się energią swoich popleczników, którzy mają w sobie tę energię tylko dzięki temu, że David wszczepił im ją w umysły. Wpadł więc w pętlę. Nie jest ani trochę bardziej zdrowy psychicznie niż był wcześniej – wyjaśnia Noah Hawley, twórca serialu.

To właśnie ten wątek zapowiada nowy teaser serialu, zatytułowany adekwatnie "Daisy Chain".

3. sezon "Legionu" zaprezentuje widzom jednego z najbardziej znanych mutantów z komiksów Marvela i zarazem ojca Davida – profesora Charlesa Xaviera, którego zagra znany "Gry o tron" Harry Lloyd. W roli matki Davida Gabrielle zobaczymy Stephanie Corneliussen ("Mr. Robot"). Oboje poznamy w 3. odcinku finałowej serii.

Legion sezon 3 – premiera w USA 24 czerwca