6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gentleman Jack" (Fot. BBC)

"Gentleman Jack" z zamówieniem na 2. sezon. "Whiskey Cavalier" ma szansę jeszcze wrócić. Anna Kendrick w serialu WarnerMedia. A oprócz tego finałowa "Jessica Jones" i nie tylko.

1. Gentleman Jack z zamówieniem na 2. sezon

Telewizja BBC zamówiła 2. sezon serialu "Gentleman Jack", który powstaje we współpracy z HBO. Obecnie emitowana 1. seria opowie dwa lata z życia Anne Lister (Suranne Jones), poczynając od 1832 roku.

2. Whiskey Cavalier ma szansę jeszcze wrócić

Telewizja ABC skasowała "Whiskey Cavalier", a teraz zastanawia się, czy jednak nie zmienić zdania. Rozmowy pomiędzy ABC i studiem Warner Bros. Television już się rozpoczęły, szanse na 2. sezon wg TVLine wynoszą 50/50. Decyzję poznamy w ciągu najbliższych kilku dni.

3. Anna Kendrick w serialu WarnerMedia

Anna Kendrick zagra główną rolę w serialu "Love Life" platformy WarnerMedia. To 10-odcinkowa komedia romantyczna, która w każdym sezonie będzie opowiadać historię kogoś, kto szuka miłości. Gwiazdą 1. sezonu będzie właśnie Kendrick, która znajduje się także w gronie producentów, razem z Paulem Feigiem ("A Simple Favor") i Jessie Henderson ("Other Space"). Serial pisze i reżyseruje Sam Boyd ("Stan Against Evil").

4. Andrew Leeds w Zoey's Extraordinary Playlist

Andrew Leeds ("Cristela") dostał rolę powracającą w serialu muzycznym "Zoey's Extraordinary Playlist". Zagra brata głównej bohaterki, który jest prawnikiem.

5. Riviera wróci z 3. sezonem

Julia Stiles powróci jako Georgina Clios. "Riviera" dostała zamówienie na 3. sezon, do którego zdjęcia rozpoczną się jesienią.

6. Teaser finałowego sezonu Jessiki Jones

"Jessica Jones" powróci w czerwcu – na razie niestety nie ma dokładnej daty. Wszystkie czerwcowe premiery Netfliksa znajdziecie tutaj.

Wyświetl ten post na Instagramie.

JESSICA JONES 3 - coming soon.

Post udostępniony przez Krysten Ritter (@therealkrystenritter)

REKLAMA