Tęsknicie za "The Good Place"? Wpadki z planu 3. sezonu ułatwią wam czekanie na nowe odcinki

"The Good Place" (Fot. NBC)

0

Co może być jedyną zabawniejszą rzeczą od "The Good Place"? Oglądanie, jak znakomita obsada serialu nie może powstrzymać się od śmiechu na planie.

Jeśli jakimś cudem wydawało się wam, że praca na planie "The Good Place" nie jest dla aktorów równie dobrą zabawą, co dla widzów oglądanie komedii, to po nowym klipie zza kulis nie będziecie już mieli co do tego wątpliwości. Z okazji amerykańskiej odsłony Red Nose Day serial zaprezentował wideo z wpadkami z planu 3. sezonu, a w nim znakomita obsada sitcomu stara się przetrwać pracę na planie bez rozśmieszania reszty ekipy – po raz kolejny.

Zobaczcie sami, jak pewna iguana czuje się trochę za bardzo wygodnie na głowie Eleanor, William Jackson Harper doprowadza Kristen Bell do śmiechu jako Chidi – seksowny listonosz, a Tedowi Dansonowi trzeba przypominać, że prowadzi samochód:

The Good Place – 4. sezon wraca jesienią

Jeśli nowy klip sprawia, że jeszcze bardziej nie możecie doczekać się 4. sezonu "The Good Place", to mamy dobrą wiadomość – praca nad kolejnymi odcinkami trwa w najlepsze. Zdjęcia do nowej odsłony komedii ruszyły pod koniec kwietnia, czym serial pochwalił się na swoich mediach społecznościowych, przypominając raz jeszcze, że plan serialu to prawdziwe "dobre miejsce".

The Good Place dostępne jest na Netfliksie