5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

"Czarne lusterko" będzie także w wersji latynoskiej. Ian Harding wystąpi w serialu Amazona. Krótkometrażowa seria "Pisarze. Serial na krótko" w Canal+. A oprócz tego "Fuller House" i nie tylko.

1. Czarne lusterko także w wersji latynoskiej

Pamiętacie "Czarne lusterko", czyli historie polskich youtuberów inspirowane serialem "Black Mirror"? Teraz własne "Little Black Mirror" stworzyli Latynosi. Znów będą trzy odcinki, w obsadzie jednego z nich znajduje się Maia Mitchell z serialu "The Fosters".

2. Ian Harding w serialu Amazona

Ian Harding ("Pretty Little Liars") dołączył do obsady pilota "Good People" zainspirowanego ruchem #MeToo. Rzecz się na uniwersytecie, Harding wcieli się w asystenta trenera, który ma skomplikowaną przeszłość z postacią graną przez Whitney Cumming.

3. Pisarze. Serial na krótko w Canal+

"Pisarze. Serial na krótko" to nowa krótkometrażowa seria Canal+ składająca się z kilkuminutowych odcinków, w których Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka odgrywają postaci i sytuacje napisane specjalnie dla nich przez polskich pisarzy – Krzysztofa Vargę, Jakuba Żulczyka, Dorotę Masłowską i Katarzynę Nosowską. Autorzy nie mieli żadnych ograniczeń w doborze tematu czy stylistyki. Start 8 czerwca o godz. 20:45 w Canal+, na dzień dobry zobaczymy odcinki Vargi i Żulczyka.

4. Kolejni aktorzy w obsadzie Utopii

Amerykańska "Utopia" powiększyła się o Felishę Terrell ("Shooter") i Dustina Ingrama ("Watchmen"), którzy dostali role powracające. Ona zagra dziennikarkę, on kolekcjonera najcenniejszych komiksów.

5. Ruszyły zdjęcia do finałowej serii Fuller House

Aktorzy dzielą się zakulisowymi fotkami. Nie ma na nich Lori Loughlin, która do serialu nie wróci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

And so it begins. #Season5 @FullerHouse @Netflix

Post udostępniony przez Bob (@bobsaget)

REKLAMA