5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

0

"Dom z papieru" w nietypowej zapowiedzi. Nowy serial Stevena Knighta. "Dobry omen" szykuje niespodzianki dla fanów "Doktora Who". A poza tym "Legion" i nie tylko.

1. Nowy serial twórcy Peaky Blinders

Steven Knight, twórca "Peaky Blinders" i "Tabu" stworzy adaptację książki "SAS: Rogue Heroes" Bena Macintyre'a, opowiadającej o historii słynnej jednostki specjalnej brytyjskiej armii, stworzonej podczas II wojny światowej. Projekt na razie nie ma stacji.

2. Nietypowa zapowiedź Domu z papieru

19 lipca wraca "Dom z papieru", a tymczasem zobaczcie, jak Netflix zapowiada serial. Profesora i spółki szukają najlepsi z najlepszych, od Hawkins aż po Medellín.

3. Dobry omen nawiąże do Doktora Who

David Tennant obiecuje niespodzianki dla fanów "Doktora Who" w "Dobrym omenie". Nawiązania nie będą oczywiste, ale jeśli zrobicie pauzę w odpowiednim miejscu, będziecie mogli im się przyjrzeć. A przynajmniej tak obiecuje dawny odtwórca roli Doktora.

4. Netflix zamawia latynoską komedię

Netflix zamówił 16 odcinków latynoskiej komedii rodzinnej "The Expanding Universe of Ashley Garcia", którą współtworzą Mario Lopez i Seth Kurland ("Speechless"). Główną bohaterką będzie tytułowa Ashley Garcia (Paulina Chavez), 15-latka, która tak świetnie sobie radzi w dziedzinie robotyki i technologii rakietowej, że aż dostaje szansę współpracy z NASA. W związku z tym przeprowadza się na drugi koniec kraju, by zamieszkać z wujkiem, trenerem pracującym w szkole średniej (Jencarlos Canela).

5. Legion – nowe zapowiedzi serialu

3. sezon "Legionu" startuje 24 czerwca, a w nowych zapowiedziach możecie zobaczyć, jak David Haller próbuje znaleźć sposób na cofnięcie się w czasie. W tym celu chce wykorzystać zdolności mutantki zwanej Switch.