"Gra o tron" – podcast #10. Żegnamy najważniejszy serial dekady. Jak się zmieni telewizja po hicie HBO?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Finał "Gry o tron" to koniec pewnej epoki w telewizji. Czy będą jeszcze seriale, o których będziemy rozmawiać co tydzień? Jaka produkcja może zastąpić hit HBO? Co zmieni Netflix?

"Gra o tron" zakończyła się finałem, który mało kogo zadowolił, ale pewnych zasług nie da się jej odebrać. To był serial wielki, który wprowadził telewizję na nowe tory. A zarazem to może być ostatni serial, który wszyscy oglądaliśmy i komentowaliśmy co tydzień.

Gra o tron podcast – najważniejszy serial dekady

Tydzień po finale "Gry o tron" zastanawiamy się, jak będzie dalej wyglądała telewizja i czy cokolwiek będzie w stanie zastąpić gigantyczną produkcję HBO. Czy to koniec seriali, które znali wszyscy, czy przyjdą kolejne? Co stanie się z telewizją w odcinkach? Czy grozi nam zalew fastfoodowych produkcji z platform streamingowych?

Czy spin-offy "Gry o tron" mają szansę powtórzyć jej sukces? A może to zadanie, które stoi przed netfliksowym "Wiedźminem" i serialem Amazona ze świata "Władcy Pierścieni"? O tym wszystkim rozmawiam z Kamilem Śmiałkowskim.

Wszystkie odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj, a także na stronie TOK FM. W planach jest jeszcze odcinek o spin-offach i produkcjach, które mają szansę zostać nową "Grą o tron". Zapraszam!

Gra o tron jest dostępna w HBO GO