7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Swamp Thing" (Fot. DC Universe)

Pełny zwiastun "Swamp Thing" od DC Universe. Nowe seriale Netfliksa i Amazona. Kit Harington potrzebuje odpoczynku po "Grze o tron". A ponadto "Legion" i nie tylko.

1. Swamp Thing z nowym zwiastunem

W głównej roli w nowym serialu DC Universe zobaczymy Crystal Reed ("Teen Wolf"), która zagra doktor Abby Arcane, wracającą w rodzinne strony, by zbadać epidemię tajemniczego bagiennego wirusa. Wkrótce odkrywa, że kryje się za nią przerażający sekret. Premiera serialu w USA 31 maja, do obsady w roli powracającej dołączył także Michael Beach ("For the People").

2. Pełne morze z 2. sezonem

Hiszpański serial Netfliksa, którego akcja rozgrywa się na luksusowym statku pasażerskim, powróci z 2. sezonem.

3. Egipski serial Netfliksa

Netflix zamówił swój pierwszy egipski serial, który będzie adaptacją powieści "Paranormal" autorstwa Ahmeda Khaleda Tawfika. Akcja będzie się rozgrywać w latach 60. i opowie o losach doktora Refaata Ismaila, hematologa, który staje obliczu nadprzyrodzonych zdarzeń.

4. Amazon zamawia młodzieżowy serial

"The Wilds" opowie o grupie nastolatek z różnych środowisk, które trafiają na bezludną wyspę po katastrofie samolotu, musząc przetrwać pomimo dzielących je różnic. Twórczynią serialu będzie Sarah Streicher ("Daredevil").

5. Kit Harington regeneruje się po Grze o tron

"Gra o tron" zmęczyła w 8. sezonie nie tylko swoich widzów. Odpocząć po ostatnich odcinkach serialu musiał również Kit Harington, który trafił do ośrodka regeneracyjnego, by "popracować nad prywatnymi sprawami". Jak zapewniają jego przedstawiciele, nie będzie to miało wpływu na pracę aktora.

6. Star szuka nowej stacji

Skasowany przez FOX-a po trzech sezonach serial może jeszcze wrócić. Jak poinformował na Instagramie jego współtwórca, Lee Daniels, do przyszłego tygodnia ma się wyjaśnić, czy produkcja znajdzie nową stację.

7. Ruchomy plakat Legionu

Legion wraca z 3. sezonem 24 czerwca, a do serii odlotowych zapowiedzi dołączyła jeszcze barwna ruchoma grafika.

REKLAMA