Co byście powiedzieli na album z piosenkami Lucyfera? Tom Ellis mówi, jakie są na to szanse

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Jesteście fanami utworów, które Tom Ellis wykonał na potrzeby "Lucyfera"? Jest szansa na to, że pojawi się album z muzyką z serialu!

Tom Ellis pokazał w "Lucyferze" zdecydowanie więcej niż swoje zgrabne pośladki i klatę – mianowicie talent muzyczny. Prócz scen, w których gra na fortepianie, w 4. sezonie znalazły się również momenty typowo musicalowe.

Czy pojawi się album z muzyką z Lucyfera?

Podczas panelu na konwencie JIBLand we Włoszech aktor znany z roli Lucyfera został zapytany przez fanów, czy istnieje szansa na to, żeby ścieżka dźwiękowa z serialu została wypuszczona w formie albumu. Choć Tom powiedział, że nie ma aktualnie takich planów, pomysł bardzo przypadł mu do gustu.

– Nie ma oficjalnej ścieżki dźwiękowej z "Lucyfera", a dużo osób pyta, czy piosenki, które wykonuję w serialu, zostaną kiedyś wydane. Myślę zatem, że wezmę sprawy w swoje ręce i zobaczę, co da radę z tym zrobić. Jest to jakiś pomysł w tych czasach. Teraz mamy Spotify i inne streamingi, może po prostu tam to umieścimy – powiedział aktor.

Warner Bross. TV wypuściło już kilka ścieżek dźwiękowych dla swoich seriali np. dla "Riverdale". Lucyfani podchwycili temat i rozpoczęli muzyczny wątek Lucka na Reddicie. Słuchalibyście?

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie