Co finał 2. sezonu "Obsesji Eve" oznacza dla Eve? Sandra Oh zastanawia się, co będzie dalej

"Obsesja Eve" (Fot. HBO)

0

Ciężko wyobrazić sobie, co po finale 2. sezonu "Obsesji Eve" może czekać widza w kolejnych odcinkach. Sandra Oh zastanawia się, co ostania scena znaczy dla jej postaci.

Finał 2. sezonu "Obsesji Eve" przebił swojego poprzednika. Podczas gdy w zeszłym roku zastanawialiśmy się, co stanie się ze zranioną Villanelle (Jodie Comer), teraz drżymy na samą myśl o tym, co czeka Eve (Sandra Oh).

Obsesja Eve sezon 2 – czy Eve żyje?

W ostatnim odcinku serialu Villanelle nakłoniła Eve do zamordowania człowieka. Spełniła się jej największa fantazja i była pewna, że "romans" z agentką MI6 będzie trwał wiecznie. Niestety, szybko okazało się, że nici ze wspólnych planów i morderczyni sprezentowała swojej drugiej połówce kulkę. I koniec. Żegnamy się z serialem, gdy Eve leży w kałuży krwi. Co będzie dalej?

– Jeśli Eve przeżyje [śmiech] – to zdradzieckie, ponieważ nie nakręciliśmy tego – wyobrażam sobie, że teraz znamy się o wiele lepiej i myślę: "Oczywiście, że mnie postrzeliłaś! To jasne, że próbowałaś mnie zabić". Ale szczerze mówiąc, na chwilę przed postrzeleniem, było coś takiego w Eve, że wydawało się, że ona wie, co się może wydarzyć. Ale chciała odejść od tej dynamiki – mówi Sandra Oh.

Jednocześnie aktorka dodaje, że nie grała martwej. Możliwe, że Eve tylko leży postrzelona, a może wykrwawia się na śmierć.

Obsesja Eve sezon 2 finał

Co ciekawe, Jodie Comer, w rozmowie z GQ wyznała, że początkowo nie chciała zagrać kobiety morderczyni. Dlaczego wahała się nad tym, czy przyjąć tę rolę?

– Pomyślałam: "Nie ma k***wa mowy", ponieważ zawsze myślałam o zabójczyniach jako kimś wdrapującym się na mur w skórzanym kombinezonie i wysokich szpilkach. Zastanawiałam się, jak dużo nagości tam będzie – mówi aktorka.

Jak się jednak okazało, "Obsesja Eve" to serial, w którym na każdym froncie rządzą kobiety, a scen seksu z jakąkolwiek dawką nagości nie ma w ogóle. Bohaterkom udaje się prowadzić intymną, a momentami i zmysłową grę w kotka i myszkę bez rozbieranych scen. Za to garderoba Villanelle jest pełna stylizacji rodem z wybiegów mody. Taki stan szafy rzeczy zmienił zdanie Jodie.

Obsesja Eve dostępna jest na HBO GO