7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Netflix będzie współpracować z TVP. "Pod powierzchnią" wraca z 2. sezonem. Gwiazdy "Wielkich kłamstewek" na premierze 2. serii. A oprócz tego "Snowfall", "Stumptown" i nie tylko.

1. Netflix będzie współpracować z TVP

Netflix prowadzi rozmowy z TVP na temat współpracy w zakresie koprodukcji seriali i udostępniania produkcji polskiej telewizji w swoich zasobach. Streamingowy gigant chce zająć się koprodukcją serialowej ekranizacji powieści Marka Krajewskiego "Erynie". Uzgadniana jest także lista tytułów stworzonych przez TVP, które trafią na Netfliksa. Na pewno nie będzie wśród nich polskiego "Wiedźmina". Nie będzie też serialu "Rodzinka.pl", którym Netflix był zainteresowany.

2. Netflix przeciwny zakazowi aborcji w Georgii

W USA tymczasem Netflix protestuje przeciwko zakazowi aborcji w stanie Georgia, gdzie powstaje "Stranger Things". To pierwsza duża hollywoodzka firma produkcyjna, która zagroziła, że może wycofać swoje produkcje z Georgii, jeśli nowe prawo wejdzie w życie.

3. Sprawa idealna pojawi się w CBS

"Sprawa idealna" to serial platformy CBS All Access, w przeciwieństwie do "Żony idealnej", która była emitowana w ogólnodostępnej telewizji CBS. Tego lata dwa światy się spotkają – CBS planuje pokazywać 1. sezon spin-offu w niedzielnej ramówce, począwszy od 16 czerwca.

4. Zwiastun 3. sezonu Snowfall

10 lipca "Snowfall" powraca po raz trzeci. Zobaczcie zwiastun:

5. Pod powierzchnią wraca z 2. sezonem

W poniedziałek 17 czerwca w serwisie player.pl pojawi się pierwszy odcinek 2. sezonu "Pod powierzchnią". Kolejne odcinki co tydzień, a telewizyjna premiera w TVN jesienią.

6. Jake Johnson w serialu Stumptown

Jake Johnson zastąpi Marka Webbera ("SMILF") w roli najlepszego kumpla głównej bohaterki granej przez Cobie Smulders.

7. Gwiazdy Wielkich kłamstewek na premierze

Zdjęcia z nowojorskiej premiery 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" znajdziecie tutaj.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @ lauradern

REKLAMA