Czy powstanie spin-off "Gry o tron" z Sansą Stark? Sophie Turner ma odpowiedź na to pytanie

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Czy Sophie Turner chciałaby, żeby Sansa Stark pojawiła się w jakimś spin-offie "Gry o tron"? Aktorka nie pozostawia złudzeń. Dlaczego nie chciałaby ponownie zagrać Królowej Północy?

Sansa Stark nie tylko przeżyła finał "Gry o tron", ale można powiedzieć, że doczekała się też szczęśliwego zakończenia. Czy Królowa Północy mogłaby pojawić się w jakimś spin-offie serialu?

Sophie Turner o spin-offie Gry o tron z Sansą Stark

Podczas promocji swojego nowego filmu, "Dark Phoenix", Sophie Turner odpowiedziała na pytanie, czy chciałaby, żeby powstała kontynuacja "Gry o tron" z odgrywaną przez nią postacią.

– Myślę, że czas pożegnać się z Sansą. Jestem w zasadzie gotowa, żeby powiedzieć jej: "Żegnaj". Myślę, że moja warta dobiegła końca. To było 10 lat mojego życia, zdecydowanie 10 najlepszych lat mojego życia – powiedziała aktorka.

Skąd taka decyzja?

– Czuję, że gdybym znowu ją zagrała, przyniosłoby to tylko więcej traumy – wyjaśniła Turner.

Gra o tron finał

Temat wszelkich spin-offów "Gry o tron" zamknął już Casey Bloys, dyrektor programowy HBO. Pytany o kontynuację serialu z Aryą Stark, odpowiedział:

– Nie, nie, nie. Nie. Chciałbym, żeby ten serial, "Gra o tron", pozostał serialem tylko Dana i Davida. Nie chcę zabierać bohaterów z tego świata, który tak pięknie przedstawili, i przenosić ich do kompletnie innego, stworzonego przez inne osoby. Chcę, żeby to było ich dzieło artystyczne. To jeden z powodów, przez które nie próbuję zrobić tego samego serialu jeszcze raz.

Bloys dał do zrozumienia fanom, że wątki z "Gry o tron" nie będą kontynuowane, jednak świat, który stworzył George R.R. Martin, daje dużo innych możliwości. Jedną z nich jest robienie prequeli. Ten opowiadający o erze herosów i Długiej Nocy, w którym zagra Naomi Watts, zobaczymy prawdopodobnie w 2021 roku.

Gra o tron dostępna jest na HBO GO