Dziewczyny z "GLOW" podbijają Vegas – data premiery i zdjęcia z 3. sezonu serialu

"GLOW" (Fot. Netflix)

"GLOW" wraca po raz trzeci i miejmy nadzieję, że nie ostatni. Zobaczcie, jak bohaterki nietypowej komedii Netfliksa radzą sobie w królestwie amerykańskiego kiczu, czyli Las Vegas.

To już 3. sezon "GLOW" i naprawdę liczymy na to, że nie ostatni. The Gorgeous Ladies of Wrestling powrócą 9 sierpnia, kiedy to na Netfliksie wyląduje 10 nowych odcinków serialu.

GLOW sezon 3 – bohaterki jadą do Las Vegas

Jak pewnie pamiętacie, w finale 2. sezonu program, w którym występują dziewczyny, został skasowany, ale pojawiła się nowa szansa. W efekcie wszyscy spakowali walizki i pojechali do Las Vegas, gdzie nietypowe wrestlerki mają zapewnione występy. Co będzie się działo w 3. sezonie?

Zgodnie z oficjalnym opisem, dziewczyny, które teraz występują w Fan-Tan Hotel and Casino, szybko się orientują, że życie w mieście grzechu oznacza więcej cieni niż blasków. Nawet w przypadku Ruth pasja co do występów jest jakby mniejsza, w miarę jak bohaterka coraz bardziej skupia się na swoim skomplikowanym życiu osobistym. Debbie robi postępy jako producentka, ale zżera ją poczucie winy, że nie może spędzać czasu z synem.

Im dłużej bohaterki mieszkają w Vegas, tym bardziej zaczynają zacierać się granice między występami a rzeczywistością. Obsada GLOW stacza nieustanną walkę ze swoją tożsamością, na ringu i poza nim.

Wyzwaniem, które stanęło przed twórczyniami, było nie tylko wpasowanie osobistych historii bohaterek w nowe otoczenie, ale też odtworzenie Las Vegas z lat 80. Co nie jest takie proste, bo Vegas Strip nie wygląda już tak jak kiedyś. O 3. sezonie "GLOW" wiemy także, że powiększy się obsada. Znana z "UnReal" Breeda Wool pojawi się w roli tancerki z jednego z hoteli i kasyn w Vegas.

GLOW sezon 3 – premiera 9 sierpnia na Netfliksie

GLOW sezon 3

GLOW sezon 3

GLOW sezon 3

GLOW sezon 3

GLOW sezon 3

REKLAMA