6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dolina Krzemowa" (Fot. HBO)

"Dolina Krzemowa" zakończy się po 6. sezonie. "Vida" z zamówieniem na 3. sezon. Carla Gugino w 2. sezonie "Manhunt". A oprócz tego "Wspaniała pani Maisel" i nowe seriale Netfliksa i Hulu.

1. Dolina Krzemowa zakończy się po 6. sezonie

Składający się z siedmiu odcinków 6. sezon "Doliny Krzemowej", który zobaczymy przed końcem tego roku, będzie już finałowy. Twórcy obiecują "pasujące zakończenie" losów Richarda i jego kolegów.

2. Vida z zamówieniem na 3. sezon

Telewizja Starz zamówiła 3. sezon serialu "Vida". 2. sezon został wypuszczony w całości tydzień temu.

3. Monica Potter w nowym serialu Netfliksa

Monica Potter ("Parenthood"), Brooke Elliott ("Drop Dead Diva") i Heather Headley ("Chicago Med") zagrają główne role w nowym serialu Netfliksa "Sweet Magnolias", opartym na romansach Sherryl Woods. Bohaterkami będą trzy kobiety z Karoliny Południowej, które są przyjaciółkami od dzieciństwa.

4. Carla Gugino w 2. sezonie Manhunt

Carla Gugino zagra reporterkę w "Manhunt: Lone Wolf", czyli 2. sezonie serialu Discovery Channel, który przenosi się do Spectrum Originals. Nowe odcinki opowiedzą o zamachu bombowym na igrzyskach olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

5. Hulu zamawia Normal People

Platforma Hulu zamówiła 12 półgodzinnych odcinków serialu "Normal People" opartego na książce Sally Rooney. To opowieść o czułej, ale i skomplikowanej relacji Marianne (Daisy Edgar-Jones, "Gentleman Jack") i Connella (Paul Mescal) od czasów szkoły w małym miasteczku w Irlandii aż po studia w Trinity College.

6. Powiększa się obsada Wspaniałej pani Maisel

Cary Elwes ("The Princess Bride") i Stephanie Hsu ("The Path") pojawią się w 3. sezonie "Wspaniałej pani Maisel". Szczegóły ich ról na razie są trzymane w tajemnicy.

REKLAMA