25 serialowych powrotów, które zobaczymy w czerwcu

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Co oglądać w czerwcu? Wśród seriali, które wracają z nowymi sezonami, znajdują się "Wielkie kłamstewka", "Opowieść podręcznej", "Dark", "Black Mirror", "Jessica Jones" czy "Legion".

Deadwood (film) – 1 czerwca w HBO GO

Dwugodzinny film "Deadwood" to kontynuacja wydarzeń z serialu, ale po przeskoku czasowym. Akcja toczy się dziesięć lat po finale serialu, gdy bohaterowie spotykają się ponownie, by uczcić nadanie Dakocie Południowej statutu stanowego. Odżyją dawne rywalizacje, sojusze zostaną poddane próbom, a stare rany na nowo otwarte, gdy wszyscy spróbują odnaleźć się wśród zmian, jakie niosą nowoczesność i mijający czas.

Obsada wraca niemal w komplecie: Ian McShane znów gra Ala Swearengera, a Timothy Olyphant – Setha Bullocka. Poza tym na ekranie pojawią się Paula Malcomson jako Trixie, Molly Parker jako Alma Ellsworth, John Hawkes jako Sol Star, Kim Dickens jako Joanie Stubbs, Robin Weigert jako Calamity Jane, Anna Gunn jako Martha Bullock, Dayton Callie jako Charlie Utter, Brad Dourif jako Doc Cochran, William Sanderson jako E.B. Farnum i Gerald McRaney jako George Hearst.

Do znanej ekipy dołączyła Jade Pettyjohn ("School of Rock"), która wciela się w postać o imieniu Caroline. Zabraknie natomiast zmarłego przed rokiem Powersa Boothe'a (Cy Tolliver) i Titusa Wellivera (Silas Adams), który był zajęty na planie "Boscha". Reżyserem filmu jest Daniel Minahan, scenariusz napisał David Milch.

Film już jest dostępny w serwisie HBO GO. Nasza recenzja tutaj.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
REKLAMA