25 serialowych powrotów, które zobaczymy w czerwcu

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Black Mirror (sezon 5) – 5 czerwca na Netfliksie

W 5. sezonie, składającym się z trzech odcinków "Black Mirror", znów będzie nas straszyć ekranami, dziwnymi wynalazkami oraz ludźmi, którzy nie podejmują najlepszych decyzji w starciu z nowym wspaniałym światem. Jak zwykle, nie zabraknie też znanych nazwisk w obsadzie. Która z nowych historii dołączy do tych kultowych? Przedstawiamy wszystkie po kolei.

"Smithereenowie", czyli w oryginale "Smithereens", to historia kierowcy taksówki, który działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych wydarzeń. W obsadzie Andrew Scott, Damson Idris i Topher Grace.

"Rachel, Jack i Ashley Too" (w oryginale "Rachel, Jack and Ashley, too") to opowieść o samotnej nastolatce, która pragnie zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdą popu. Ale jej życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje… W obsadzie Miley Cyrus, Angourie Rice i Madison Davenport.

Dawni znajomi ze studiów spotykają się po latach, wywołując serię wydarzeń, które mogą na zawsze zmienić ich życie – tak brzmi opis odcinka "Striking Vipers". W obsadzie Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff i Ludi Lin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9