6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"BH90210" (Fot. FOX)

"Wolf Hall" wróci z 2. sezonem. Vanessa Lachey w obsadzie "BH90210". Patrick J. Adams w nowym serialu NatGeo. A oprócz tego "Final Space", "Deadwood" i nie tylko.

1. Wolf Hall wróci z 2. sezonem

Nowa powieść Hilary Mantel "The Mirror and the Light", która ukaże się w marcu przyszłego roku, zostanie przeniesiona na mały ekran. Książka opowie o ostatnich latach życia Thomasa Cromwella. Dla BBC to oznacza kontynuację miniserialu "Wolf Hall", choć na razie nie wiadomo, czy w roli głównej powróci Mark Rylance.

2. Vanessa Lachey w obsadzie BH90210

Vanessa Lachey ("The Top Chef Junior") dołączyła do obsady "BH90210". Zagra żonę Jasona Priestleya, która jest specjalistką od reklamy i zależy jej na karierze, ale też chciałaby założyć rodzinę.

3. Zwiastun 2. sezonu Final Space

Kosmiczna kreskówka powraca 24 czerwca z 2. sezonem.

4. Patrick J. Adams w nowym serialu NatGeo

Patrick J. Adams ("Suits") zagra astronautę Johna Glenna – pierwszego Amerykanina, który w 1962 roku okrążył orbitę Ziemi – w serialu "The Right Stuff" telewizji National Geographic. Serial oparty będzie na książce Toma Wolfe'a pod tym samym tytułem. Showrunnerem jest Mark Lafferty ("Castle Rock"), a reżyserem pilota David Nutter ("Gra o tron").

5. Data premiery serialu Looking for Alaska

Platforma Hulu ogłosiła, że nowy serial "Looking for Alaska" – historia chłopaka, który zakochuje się w dziewczynie o imieniu Alaska i spotyka go tragedia – pojawi się 18 października. Od razu zostanie udostępniona całość, czyli 8 odcinków.

6. Reportaż z planu Deadwood

Jeśli obejrzeliście już film "Deadwood" i chcecie spędzić więcej czasu w miasteczku, polecamy reportaż "Rolling Stone" z planu. Znajdziecie w nim mnóstwo ciekawostek, anegdot, rozmów z aktorami itd.

REKLAMA