5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dark" (Fot. Netflix)

0

Dom Tony'ego Soprano wystawiony na sprzedaż. "Last Tango in Halifax" wróci z nową serią. Plakat 2. sezonu "Dark". A oprócz tego "American Horror Story" i nie tylko.

1. Dom Tony'ego Soprano wystawiony na sprzedaż

3,4 mln dolarów – tyle musielibyście wydać, gdybyście chcieli zamieszkać w domu Tony'ego Soprano w New Jersey. Jak pisze Deadlone, to znacznie więcej, niż wynoszą ceny domów w tej okolicy (1,5-2 mln). Mielibyście za to darmową atrakcję – ludzie przyjeżdżają tutaj autami, wysiadają ubrani tylko w szlafrok i pozują na podjeździe z gazetą, udając Tony'ego o poranku.

2. Showtime zamawia komedię Lilly Wachowski

Showtime zamówił pełny sezon komedii "Work in Progress", którą współtworzą Lilly Wachowski, Abby McEnany i Tim Mason. McEnany zagra 45-letnią lesbijkę z Chicago, której pech i zwątpienie w zaskakujący sposób doprowadzi do związku, który odmieni jej życie.

3. Last Tango in Halifax wróci z nową serią

W 2020 roku z czterema nowymi odcinkami powróci "Last Tango in Halifax". Informację zdradziła przedstawicielka telewizji BBC, która nie potrafiła na razie powiedzieć, czy w nowej serii zobaczymy obsadę w komplecie.

4. Cody Fern chce wrócić do American Horror Story

Cody Fern jeszcze nie wie, czy będzie częścią 9. sezon "American Horror Story", ale już zgłosił chęć udziału, dodając, że kocha lata 80., w których to będzie dziać się akcja nowej serii.

5. Plakat 2. sezonu Dark

Niemiecki serial "Dark" wraca z ośmioma nowymi odcinkami 21 czerwca. Netflix zapowiedział, że cały serial będzie liczyć trzy sezony.

Dark sezon 2