Ile będzie jeszcze sezonów "Better Call Saul"? Bob Odenkirk sugeruje, że koniec jest bliższy, niż sądzimy

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

0

"Better Call Saul" jest już bliżej końca niż początku. Bob Odenkirk mówi, ile jego zdaniem powinno być sezonów i dlaczego serial nie powinien trwać dłużej niż "Breaking Bad".

Po ilu sezonach zakończy się "Better Call Saul"? Raczej jeszcze nie po 5. sezonie, który zobaczymy w przyszłym roku, ale nie zmienia to faktu, że zbliżamy się powoli do końca. Mówił o tym zarówno współtwórca serialu, Peter Gould, jak i Giancarlo Esposito, który twierdzi, że w planach jest sześć sezonów.

Ile sezonów będzie mieć Better Call Saul?

Teraz na ten sam temat wypowiedział się Bob Odenkirk, odtwórca roli Saula. Z wypowiedzi aktora nie wynika, żeby sześć sezonów było ostatecznym planem. Ale tyle właśnie by widział.

– Chciałbym zobaczyć, co się dzieje z Gene'em, postacią, którą on jest po "Better Call Saul" i "Breaking Bad", ale mam wrażenie, że zostało jeszcze historii może na dwa sezony. Może. Lubię, kiedy ta opowieść przyspiesza. Szanuję to, jak dobrzy oni są w wybieraniu drobiazgów i zwalnianiu akcji, ale lubię, kiedy sprawy trochę przyspieszają, także dla mnie dwa sezony to byłoby to – powiedział Odenkirk w rozmowie z GoldenDerby.

To by dawało prawdopodobnie 60 odcinków, czyli o dwa mniej, niż miało "Breaking Bad". I Odenkirkowi bardzo to odpowiada – jego zdaniem spin-off nie powinien być dłuższy niż serial-matka.

Better Call Saul sezon 5 – kiedy premiera?

Na nowe odcinki będziemy jednak musieli trochę poczekać, bo serial wróci z 5. sezonem dopiero w 2020 roku. I choć prequel coraz bardziej zbliża się do wydarzeń z "Breaking Bad", to jest bardzo możliwe, że prędzej zobaczymy filmową kontynuację oryginału, a w niej prawdopodobnie ciąg dalszy historii Jessego Pinkmana.