Najlepsze seriale maja według czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. Hulu/Netflix/HBO

Maj w serialach to m.in. koniec "Gry o tron" i na drugim biegunie znakomity debiut miniserialu "Czarnobyl". Inne premiery to "Rok za rokiem", "Paragraf 22" czy 4. sezon "Lucyfera".

Wracając do serialowego maja, nie da się ominąć tematu "Gry o tron". Niezależnie od tego, czy byliście na tak, czy wręcz przeciwnie – w zeszłym miesiącu zakończył się najważniejszy serial ostatnich lat.

Poza tym oglądaliśmy m.in. "Czarnobyl", "Rok za rokiem", "Paragraf 22", "Pełne morze", "Status związku", "Dobry omen", "Jak nas widzą" i 4. sezon "Lucyfera" (wszystkie daty tutaj). Kontynuację miały takie seriale, jak "Sprawa idealna", "Obsesja Eve", "Barry", "Gentleman Jack" czy "Brooklyn 9-9", a zakończyły się m.in. "Veep" i "Teoria wielkiego podrywu".

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w maju (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do piątku 7 czerwca do końca dnia.

Pamiętajcie, że bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden odcinek w maju. Film "Deadwood" traktujemy jako premierę czerwcową, ponieważ w Polsce dało się go obejrzeć od 1 czerwca.

REKLAMA