"Gra o tron" – podcast #11. O czym będą spin-offy hitu HBO? Czy książkowe zakończenie będzie zupełnie inne?

"Gra o tron" (HBO)

0

To już ostatni odcinek naszego podcastu o "Grze o tron", a w nim dużo pytań. Czy George R.R. Martin "poprawi" zakończenie? O czym dokładnie będzie prequel? Czy powstaną kolejne seriale?

"Gra o tron" się skończyła, ale świat wymyślony przez George'a R.R. Martina pozostawia wiele możliwości kontynuacji. I właśnie o tym dziś rozmawiamy.

Gra o tron podcast – o czym będzie prequel?

Razem z Agatą Jarzębowską (Bałagan Kontrolowany) zastanawiamy się nad tym, co dokładnie George R.R. Martin może zmienić w zakończeniu "Gry o tron"/"Pieśni Lodu i Ognia" oraz jakie są możliwości tworzenia spin-offów. Od tych najmniej prawdopodobnych (Arya odkrywa Amerykę, Sansa rządzi, podglądamy co tydzień obrady Małej Rady etc.) po ten już zamówiony (co dokładnie oznacza wyprawa w przeszłość do Ery Herosów i casting Naomi Watts?) i te, które jeszcze są w grze (czyżby chodziło o historie Targaryenów?) – pomysłów może być naprawdę dużo.

Próbujemy odgadnąć, kiedy zobaczymy kolejny serial z uniwersum "Gry o tron" i czy jest możliwe, że HBO jednak zamówi więcej niż jeden spin-off. Zadajemy również pytanie o potencjalnych następców serialu, którym ekscytowali się dosłownie wszyscy. Czy będzie to "Wiedźmin", "Władca Pierścieni" czy coś zupełnie innego?

Wszystkie odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj, a także na stronie TOK FM. Dziękujemy za to, że byliście z nami i że z tygodnia na tydzień było was coraz więcej. To na razie koniec naszej przygody ze słowem mówionym, ale oczywiście nie wykluczamy kolejnego podobnego projektu w przyszłości. Do usłyszenia!

Gra o tron jest dostępna w HBO GO