7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

Patrick J. Adams wróci do "Suits". "Dead to Me" z zamówieniem na 2. sezon. Tom Ellis ożenił się z Meaghan Oppenheimer. A oprócz tego "Jane the Virgin", "iZombie" i nie tylko.

1. Patrick J. Adams wróci do Suits

Patrick J. Adams wróci jako Mike w finałowym sezonie "Suits". Zobaczymy go w 5. odcinku, kiedy to Mike stanie w sądzie naprzeciwko Harveya i Samanthy. Twórca serialu Aaron Korsh obiecuje sporo zabawnych i emocjonalnych scen z udziałem Mike'a i jego dawnych znajomych. I na tym ma się nie skończyć – Adamsa zobaczymy prawdopodobnie także w finale. Niestety raczej nie wróci Meghan Markle – Korsh powiedział, że szanse na jej występ są bliskie zera.

2. Dead to Me z zamówieniem na 2. sezon

Składający się z 10 odcinków 2. sezon "Dead to Me" zobaczymy w 2020 roku.

3. Daty finałów Jane the Virgin i iZombie

"Jane the Virgin" zakończy się 31 lipca, a "iZombie" – 1 sierpnia. Przed finałem "Jane the Virgin" zostanie pokazany specjalny odcinek. Poza tym telewizja CW podała, kiedy zakończą się obecne sezony "In the Dark" (27 czerwca) i "The 100" (6 sierpnia) oraz kiedy wystartuje nowy serial sci-fi "Pandora" (9 lipca).

4. Hiszpańska księżniczka dostaje 2. sezon

Choć "Hiszpańska księżniczka" miała być serialem limitowanym, wróci z 2. sezonem, który będzie liczyć 8 odcinków.

5. Kevin Spacey pojawił się w sądzie

Aktor, na którym ciążą zarzuty molestowania seksualnego, pojawił się w poniedziałek w sądzie w Nantucket na przesłuchaniu przedprocesowym.

6. CW pokaże serialowy horror

"Two Sentence Horror Stories" – tak nazywa się horrorowa antologia, którą latem pokaże CW. Serial będzie składać się z 8 półgodzinnych odcinków, z których każdy opowie inną historię. W obsadzie m.in. Nicole Kang ("Batwoman"), Jim Parrack ("Suicide Squad") i Aleyse Shannon ("Charmed"). Premiera 8 sierpnia.

7. Tom Ellis ożenił się z Meaghan Oppenheimer

Tom Ellis, czyli serialowy Lucyfer, poślubił scenarzystkę Meaghan Oppenheimer.

Wyświetl ten post na Instagramie.

married!!!!!!

Post udostępniony przez Meaghan Oppenheimer (@moppyoppenheimer)

REKLAMA