Jaki jest plan na 2. sezon "What/If"? Czy zobaczymy te same postacie? Czy Renée Zellweger jeszcze powróci?

"What/If" (Fot. Netflix)

Nie wiemy jeszcze, czy "What/If" dostanie zamówienie na 2. sezon, ale wiemy, jaki plan ma twórca serialu. Czy powróci Renée Zellweger jako Anne Montgomery albo w zupełnie innej roli?

Kiedyś zachwycaliśmy się świeżym miksem opery mydlanej i thrillera, jakim była zemsta, teraz mamy netfliksowe "What/If". Oba seriale łączy osoba twórcy, Mike'a Kelleya, który na Netfliksie ma jednak większą swobodę twórczą i zamierza z niej skorzystać.

What/If – kto wystąpi w 2. sezonie serialu?

"What/If" w tym momencie nie ma (jeszcze?) zamówienia na 2. sezon, ale Kelley ma konkretny plan. Przede wszystkim netfliksowe guilty pleasure ma być antologią, czyli serialem opowiadającym co sezon nową historię. Nie wróci ani Anne Montgomery, ani małżeństwo Donovanów, ani nikt z bohaterów 1. serii.

– Moją intencją w przyszłych sezonach, zakładając, że dostaniemy przyszłe sezony, jest umieszczać nowe historie w światach, w których poprzednie historie nigdy nie miały miejsca. Także nie będzie Anne Montgomery w świecie z 2. sezonu – mówi Kelley w rozmowie z TVLine.

what/if netflix renee zellweger

To nie znaczy, że Renée Zellweger nigdy nie wróci. Twórca "What/If" chciałby iść w ślady Ryana Murphy'ego.

– Przy założeniu, że harmonogramy wszystkich się zgrają i że będą chcieli to zrobić, mam nadzieję odpalić "American Horror Story" i przywracać tych samych aktorów w nowych rolach w każdym sezonie – wyjaśnia Kelley.

Teraz wszystko zależy od Netfliksa, który raczej nie będzie się kierował ocenami krytyków (ci byli raczej złośliwi, z wyjątkiem tych, których taki kicz po prostu bawi), tylko zainteresowaniem publiczności. Jeśli więc chcecie 2. sezon "What/If", zagłosujcie pilotami czy też touchpadami i oglądajcie sezon pierwszy.

What/If jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA