Jak Melisandre była zamieniana w staruszkę? Carice van Houten pokazała fantastyczne zdjęcia zza kulis

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Carice van Houten, znana widzom "Gry o tron" jako Czerwona Kapłanka Melisandre, pokazała swoją niesamowitą metamorfozę w staruszkę. Ile trwało robienie jej make-upu?

Choć "Gra o tron" dobiegła końca, aktorzy grający w serialu nadal mają wiele zdjęć zrobionych z kulisami i między scenami, którymi chcą podzielić się z fanami. Carice van Houten, znana jako serialowa Melisandre, pokazała swoją fantastyczną metamorfozę w staruszkę.

Gra o tron – Melisandre zamienia się w staruszkę

Ile lat tak naprawdę miała Czerwona Kapłanka? "Gra o tron" nie dała nam dokładnej odpowiedzi na to pytanie, ale na pewno było to dużo. Melisandre utrzymywała młody wygląd jedynie dzięki ognistemu naszyjnikowi. Gdy go zdjęła w 8. sezonie, wystarczył dosłownie moment, by zmieniła się w staruszkę i umarła. Właśnie to stało się z tą bohaterką po wygranej bitwie o Winterfell.

Jak wyglądała przemiana Carice van Houten w pomarszczoną staruszkę? Aktorka pokazała swoją metamorfozę na Instagramie. Specjaliści od makijażu poświęcili 5,5 godziny, żeby zmienić 42-letnią aktorkę w leciwą wiedźmę. Transformacja dotyczyła nie tylko twarzy Carice, ale i jej szyi i rąk. Efekt jest powalający – wypisz wymaluj, mamy stuletnią babcię.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Can I buy you a drink? Ps. Check out that neck!

Post udostępniony przez Carice van Houten (@leavecaricealone)

To nie pierwszy raz, gdy zespół specjalistów zdziałał cuda. Pamiętacie blizny Amy Adams z "Ostrych przedmiotów"? Wykonanie jednej z nich zajmowało wizażystom 20 minut, a Amy miała ich na sobie ok. 400.

Gra o tron dostępna jest na HBO GO