7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Happy!" (Fot. Syfy)

Seriale "Happy!", "Deadly Class" i "Sneaky Pete" skasowane. Koniec "The Ranch" po 4. sezonie. "Mr. Mercedes" wraca we wrześniu. A oprócz tego "Imperium", "Killjoys" i nie tylko.

1. Happy! i Deadly Class skasowane

Telewizja SyFy skasowała "Happy!" po dwóch sezonach i "Deadly Class" ("Szkołę zabójców") po jednym. Oba seriale będą próbowały znaleźć nową stację.

2. Sneaky Pete również skasowany

Po trzech sezonach Amazon skasował serial "Sneaky Pete".

3. Koniec The Ranch po 4. sezonie

"The Ranch" zakończy się po kolejnych 20 odcinkach (czyli części 7 i 8 albo jak wolicie – czterech sezonach). Połowę finałowej serii Netflix pokaże w tym roku, a drugą w roku 2020. Cały serial będzie liczyć 80 odcinków, czyli będzie najdłuższą komedią Netfliksa ("Fuller House" zamknie się w 75 odcinkach).

4. Data premiery finałowej serii Killjoys

5. sezon "Killjoys" wystartuje 19 lipca. Zobaczcie zapowiedź:

5. Jussie Smollett nie wróci do Imperium

Lee Daniels, twórca "Imperium", zaprzeczył, jakoby Jussie Smollett miał wrócić w finałowym sezonie. Wcześniej pojawiły się informacje, że scenarzyści pracują nad tym, żeby go jednak przywrócić do serialu.

6. Elizabeth Banks w nowym serialu FX

Elizabeth Banks ("Pitch Perfect") zagra u boku Cate Blanchett w serialu "Mrs. America". Zobaczymy ją w roli republikańskiej polityk Jill Ruckelshaus, która chciała kobietom dać wybór.

7. Mr. Mercedes wraca we wrześniu

3. sezon "Mr. Mercedes" wystartuje 10 września. Więcej zdjęć pod linkiem.

Mr. Mercedes sezon 3

Mr. Mercedes sezon 3

REKLAMA