"Why Women Kill" – zdjęcia i data premiery serialu. Czyżby to był godny następca "Gotowych na wszystko"?

"Why Women Kill" (Fot. CBS All Access)

Ginnifer Goodwin, Lucy Liu i Kirby Howell-Baptiste mają szansę zostać naszymi nowymi desperatkami. Poznajcie "Why Women Kill", nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko".

CBS wypuścił pierwsze zdjęcia i podał datę premiery "Why Women Kill". Serial wystartuje w USA w czwartek 15 sierpnia na platformie CBS All Access. 1. sezon będzie liczyć 10 odcinków, które będą wypuszczane po jednym co tydzień.

Why Women Kill – czy to nasze nowe desperatki?

Nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko" i "Devious Maids" to rozgrywająca się na trzech płaszczyznach czasowych historia trójki kobiet żyjących w różnych dekadach. Wszystkie połączy fakt, że będą zdradzane przez mężów. "Why Women Kill" ma sprawdzić, jak zmieniała się rola kobiet na przestrzeni lat i jak ich reakcja na niewierność pozostawała taka sama.

"Lubimy myśleć, że instytucja małżeństwa ewoluowała na przestrzeni ostatnich dekad, ale zdrada ciągle potrafi nami dogłębnie wstrząsnąć" – powiedział Marc Cherry w oficjalnym oświadczeniu. "Why Women Kill" ma zbadać, co się dzieje, gdy do głosu dochodzą pierwotne kobiece instynkty oraz jakie niespodziewane i pokręcone ma to konsekwencje.

Ginnifer Goodwin ("Once Upon a Time") zagra Beth Ann, na pozór radosną gospodynię domową z lat 60. Lucy Liu ("Elementary") wcieli się w Simone, zawsze elegancką bywalczynię salonów z lat 80. Z kolei Kirby Howell-Baptiste ("The Good Place") zobaczymy w roli Taylor, inteligentnej współczesnej prawniczki.

W obsadzie znajdują się także Jack Davenport ("Smash"), Sam Jaeger ("Parenthood"), Reid Scott ("Veep"), Alexandra Daddario ("True Detective"), Sadie Calvano ("Mom"), Leo Howard ("Kickin' It"), Alicia Coppola ("The Young and the Restless") i Katie Finneran ("Bloodline").

Why Women Kill – premiera w USA 15 sierpnia

Why Women Kill serial

Why Women Kill serial

Why Women Kill serial

REKLAMA