Nowa superbohaterka w 3. sezonie "Jessiki Jones"? To wideo zza kulis serialu zawiera cenne wskazówki

"Jessica Jone" (Fot. Netflix)

Czyżby w 3. sezonie "Jessiki Jones" miała pojawić się nowa superbohaterka? Nagranie, w którym Krysten Ritter opowiada o swojej przygodzie w roli reżyserki, może zawierać spoiler.

Ostatni sezon serialu "Jessica Jones" poniekąd przygotowywał nas na przybycie nowej superbohaterki. Patricia Walker (Rachael Taylor), przybrana siostra nieziemsko silnej pani detektyw i zarazem jej najlepsza przyjaciółka, nie poddawała się w walce o supermoce. Nowe wideo zza kulis, które wypuścił Netflix, sugeruje, że marzenie Patsy może się spełnić.

Hellcat w 3. sezonie serialu Jessica Jones?

Finałowy sezon "Jessiki Jones" to dla Krysten Ritter okazja do sprawdzenia się w roli reżyserki. Netflix wypuścił 3-minutowe nagranie, w którym aktorka i jej ekipa uchylają rąbka tajemnicy odnośnie nakręconego przez nią odcinka. Będzie on przedstawiony z punktu widzenia Patsy, dlatego też konieczne było zagłębienie się w tę postać oraz motywację jej działań.

Uwagę przyciąga jednak coś jeszcze. Raz – treningi Patsy, dwa – czarna, zamaskowana i na dodatek kobieca postać! Wszystko wskazuje na to, że Trish faktycznie zyska nadprzyrodzone moce i zostanie Hellcat, nową superbohaterką.

Być może więcej szczegółów zdradzi pełny zwiastun 3. sezonu, który zobaczymy już dzisiaj.

3. sezon Jessiki Jones pojawi się na Netfliksie 14 czerwca

REKLAMA