Taniec i śmierć w zwiastunie finału "Transparent". Serial Amazona zakończy się nietypowym musicalem

"Transparent" (Fot. Amazon Prime Video)

0

"Transparent" zawsze był serialem innym niż wszystkie i zakończenie też będzie mieć niezwykłe. Zobaczcie zwiastun musicalowego finału, w którym błyszczy Judith Light.

W tym roku po raz ostatni ma powrócić "Transparent" – serial, który przetarł szlaki, jeśli chodzi o wątki osób transgenderowych na pierwszym planie, i pogrążył się w skandalu związanym z oskarżeniem grającego główną rolę Jeffreya Tambora o molestowanie seksualne. Tambor nie wróci w roli Maury – Amazon oficjalnie zapowiedział, że bohaterka została uśmiercona i już jej na ekranie nie zobaczymy.

Transparent – zwiastun musicalowego finału

Zobaczymy za to, jak rodzina Pfeffermanów radzi sobie z żałobą, i będzie to widok niezwykły. Amazon wypuścił teaser, w którym widzimy, jak Davina dzwoni do Shelly z informacją o śmierci Maury. Jest reakcja jej, Josha i Sarah, a potem już zaczyna się muzyczne szaleństwo, w którym rządzi bohaterka grana przez Judith Light.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w finale "Transparent" zobaczymy serialowych bohaterów w olśniewającej fantazji filmowej, zainspirowanej klasycznymi musicalami, które ukształtowały kulturę. Stawiając czoła stracie, która zmieni całe ich życie, Pfeffermanowie zaczynają podróż, która jest komiczna i melancholijna, bezczelna i odważna. Konfrontują się z żałobą i zbliżają się do siebie, by celebrować więź, radość i transformację.

W obsadzie powrócą Judith Light, Gaby Hoffmann, Amy Landecker, Jay Duplass, Alexandra Billings, Kathryn Hahn, Shakina Nayfack i Trace Lysette.

Transparent finał muzyczny

Transparent – kiedy premiera finału serialu?

Musicalowy finał "Transparent" zobaczymy jesienią 2019 roku. Dokładnej daty na razie nie ma.