Jessica Jones idzie na wojnę z psychopatą – zobaczcie pełny zwiastun 3. sezonu

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Za tydzień zobaczymy 3. sezon "Jessiki Jones". Jakie wyzwania czekają bohaterkę? Czy Trish przemieni się w Hellcat? Jest pełny zwiastun finałowych odcinków serialu.

W tym sezonie Netflix pozbył się hurtem wszystkich seriali Marvela. Tylko "Jessica Jones" dostała szansę, by zamknąć sprawy zgodnie z wolą twórców, bo pogrom miał miejsce, kiedy 3. seria już powstawała. Oficjalnie więc poinformowano, że to będzie seria finałowa.

Jessica Jones sezon 3 – pełny zwiastun

Co to oznacza dla panny Jones (Krysten Ritter)? Czy zobaczymy, jak przemienia się w pełnoprawną superbohaterkę? Tego nie wiemy, ale wiemy, że na jej drodze stanie niejaki Salinger (Jeremy Bobb), inteligentny seryjny morderca, który jest w stanie przechytrzyć Jessicę.

Aby pokonać psychopatę, bohaterka będzie musiała naprawić relacje z Trish (Rachael Taylor) i połączyć z nią siły. "Druzgocąca strata ujawni jednak ich sprzeczne wyobrażenia na temat heroizmu, stawiając siostry na kursie kolizyjnym, który na zawsze je odmieni" – czytamy w oficjalnym opisie 3. sezonu.

Zwiastun zapowiada także powrót Jeri Hogarth (Carrie-Anne Moss), prawniczki, która do tej pory pomagała Jessice. Tym razem panie staną po przeciwnych stronach barykady, po tym jak Salinger zostanie klientem Jeri. Jest też w zwiastunie trochę sugestii, że Trish będzie coraz bliższa spełnienia swojego marzenia i przemiany w superbohaterkę, Hellcat.

Oprócz wyżej wymienionych w 3. sezonie "Jessiki Jones" pojawią się również Benjamin Walker (jako nowy chłopak Jess), Eka Darville, Sarita Choudhury, Tiffany Mack, Jessica Frances Dukes, Aneesh Sheth i Rebecca DeMornay. Nie wiadomo, czy są jakiekolwiek szanse, że w serialu zobaczymy jeszcze Mike'a Coltera w roli Luke'a Cage'a.

Jessica Jones sezon 3 od 14 czerwca na Netfliksie

REKLAMA