Co powiecie na powrót do Peach Pit? Nowa zapowiedź "BH90210" przypomina kultową knajpkę z serialu

"Beverly Hills, 90210" (Fot. FOX)

0

Pamiętacie Peach Pit, knajpkę, w której spotykały się dzieciaki z "Beverly Hills, 90210"? Nowa zapowiedź "BH9020" zabiera nas do niej z powrotem... tak jakby.

Peach Pit, czyli knajpka z "Beverly Hills, 90210", była w latach 90. równie pożądaną miejscówką co Double R Diner z "Twin Peaks" i Central Perk z "Przyjaciół" – a dla ówczesnych nastolatków być może nawet bardziej.

BH90210 – powrót do Peach Pit w zwiastunie

Nowy zwiastun "BH90210" zabiera nas w swego rodzaju sentymentalną podróż, przy czym to jeszcze nie jest prawdziwy Peach Pit, tylko replika, w której siedzą lalki głównych bohaterów dawnego młodzieżowego hitu. "Mam tego dość. Powinniśmy to zrobić naprawdę. Co wy na to?" – pyta Ian Ziering po kilkudziesięciu sekundach takiej zabawy. A może po 19 latach, kto wie.

Zgodnie z oficjalnym opisem "BH9210", Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie po latach i jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills, 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, podczas gdy ta ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał jak dojrzewają, próbuje kontynuować to, co zaczęli tyle lat temu?

Na ekranie ponownie pojawią się Jason Priestley (Brandon Walsh), Jennie Garth (Kelly Taylor), Ian Ziering (Steve Sanders), Gabrielle Carteris (Andrea Zuckerman), Brian Austin Green (David Silver), Tori Spelling (Donna Martin) i Shannen Doherty (Brenda Walsh), tyle że zagrają przerysowane wersje samych siebie.

W obsadzie znajdują się także Ivan Sergei jako mąż Tori Spelling, La La Anthony jako żona Briana Austina Greena i Vanessa Lachey jako żona Jasona Priestleya.

BH90210 – premiera serialu 7 sierpnia w USA