6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Place" (Fot. NBC)

"The Good Place" skończy się po 4. sezonie. "Lodge 49" dostępne na platformie Prime Video. Pauley Perrette oskarża Marka Harmona z "NCIS". A oprócz tego "Chirurdzy", "The Red Line" i nie tylko.

1. The Good Place skończy się po 4. sezonie

Michael Schur, twórca "The Good Place", poinformował, że serial zakończy się po czterech sezonach. Okazuje się, że taki plan był od dawna, choć zastanawiano się nad większą liczbą sezonów.

– Po tym jak "The Good Place" zostało zamówione na 2. sezon, scenarzyści i ja zaczęliśmy planować, najlepiej jak potrafiliśmy, ciąg dalszy serialu. Biorąc pod uwagę pomysły, które chcieliśmy rozwinąć, i tempo, w jakim chcieliśmy te pomysły zaprezentować, zaczęło to wyglądać jakby cztery sezony – trochę ponad 50 odcinków – to było w sam raz.

Czasem w ciągu ostatnich lat kusiło nas, żeby wyjść poza cztery sezony, ale głównie dlatego, że tworzenie tego serialu jest rzadką, satysfakcjonującą twórczo radością. Koniec końców jednak nie chcemy dreptać w miejscu, tylko dlatego, że to przyjemne. Także nadchodzący 4. sezon będzie ostatni – powiedział Schur.

Informacja pojawiła się podczas panelu Emmy FYC w Los Angeles. Telewizja NBC wypuściła oświadczenie z podziękowaniem dla Schura i jego ekipy za stworzenie serialu, który jest "niesamowicie inteligentny, zabawny, pomysłowy i emocjonalny".

2. The Red Line skasowane

CBS skasował serial "The Red Line" po jednym sezonie.

3. Lodge 49 na platformie Prime Video

Na Amazon Prime Video pojawił się 1. sezon "Lodge 49", który polecamy wszystkim fanom nietypowych pomysłów w serialach. Nasza recenzja tutaj.

4. NCIS – Pauley Perrette oskarża Marka Harmona

Pauley Perrette napisała na Twitterze, że nigdy nie wróci do "NCIS", bo boi się Marka Harmona i ma koszmary o tym, jak on ją atakuje. W kolejnym tweecie aktorka wrzuciła zdjęcia osoby z ekipy "NCIS", która skończyła ze szwami, prawdopodobnie po ataku psa Harmona, o którym pisało TMZ w 2016 roku. Perrette twierdzi, że ona także została zaatakowana przez Harmona i że walczyła o to, żeby to nie spotkało już nikogo w tej ekipie. Jedyny efekt był taki, że straciła pracę.

5. Chirurdzy – Jesse Williams z kontraktem

Jesse Williams, czyli dr Jackson Avery, podpisał kontrakt na dwa lata. To oznacza, że zobaczymy go w 16. i 17. sezonie "Chirurgów".

6. Ashley Tisdale w nowej komedii CBS

Ashley Tisdale dołączyła do obsady sitcomu "Carol's Second Act". Aktorka zastąpi Bonnie Dennison w roli córki Carol.

REKLAMA