6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Tricia Helfer w finale obecnej serii "Zabójczych umysłów". Jeszcze jeden nowy aktor w 3. sezonie "Downton Abbey". Pierwsze zdjęcia z planu "Arrow". Co jeszcze w serialach piszczy dziś rano?

1. Będzie 5. sezon brytyjskiego "Being Human". Brytyjski "Being Human" dostał 5. sezon od BBC. Premierę 4. serii w lutym widziało na Wyspach 1,2 mln osób, co jest dla tego serialu całkiem niezłym wynikiem.

2. Katie Cassidy i Stephen Amell na planie "Arrow". CW już robi pilota "Arrow", serialowej wersji opowieści o superbohaterze Zielonej Strzale. Tutaj zobaczycie zdjęcia z planu, na których znajdują się Katie Cassidy i Stephen Amell.

3. Tricia Helfer w finale "Criminal Minds". Znana z "Battlestar Galactica" Tricia Helfer zagra czarny charakter w finale 7. sezonu "Criminal Minds". Więcej aktorka nie zdradziła. CBS planuje emisję 2-godzinnego finału 7. serii "Zabójczych umysłów" na 16 maja. Odcinek ma opowiadać o ataku na bank, w którym wzięto zakładników. Po finale z serialu ma odejść Paget Brewster.

4. Remake "Rodziny Potwornickich" będzie mroczny. Eddie Izzard, który zagra dziadka Potwornickiego w "Mockingbird Lane", nowej wersji "The Munsters", zdradził, że serial NBC ma być znacznie mroczniejszy od oryginału, mroczniejszy, niż widzowie się spodziewają. Serial, który w oryginale był komedią, ma iść w kierunku dramatu.

5. Co w finale "Alcatraz"? Już dziś w telewizji FOX finał "Alcatraz", a w nim... 7 rzeczy, które się w nim wydarzą, zdradza TV Guide. Uwaga, jest tam naprawdę dużo spoilerów - zanim klikniecie, zastanówcie się więc, czy chcecie wiedzieć już teraz niemal wszystko.

6. Ed Speleers w 3. sezonie "Downton Abbey". Ed Speleers ("Eragon") dołącza do obsady "Downton Abbey". Aktor zagra nowego lokaja, Jimmy'ego. Oprócz niego do obsady tego znakomitego brytyjskiego serialu dołączyli Matt Milne as Alfred, Cara Theobold, Lucille Sharp (wszyscy w roli służby), a także Shirley MacLaine, która będzie serialową matką Cory Grantham.

REKLAMA