7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Veronica Mars" (Fot. Warner Bros.)

"Veronica Mars" może mieć kolejne sezony. George Takei na nowym zdjęciu z "Terroru". Serial "Loki" na pierwszym zdjęciu. A oprócz tego "Arrow", serialowy "Park Jurajski" i nie tylko.

1. Veronica Mars może mieć kolejne sezony

Podczas ATX Television Festival w Austin odbył się panel "Veroniki Mars", która w lipcu wraca z 8 nowymi odcinkami na platformie Hulu. Showrunner serialu, Rob Thomas, powiedział, że to wcale nie musi być pożegnanie i że jest otwarty na kontynuację historii Veroniki.

2. George Takei na nowym zdjęciu z Terroru

George Takei zagra jedną z głównych ról w drugiej odsłonie "Terroru", która opowie o amerykańskich obozach internowania dla Japończyków podczas II wojny światowej. Aktor, który jako dziecko znalazł się w takim obozie z rodziną – mimo że wszyscy byli urodzeni w USA – w rozmowie z Entertainment Weekly wspomina, jak przyszli po nich żołnierze z bagnetami. Mówi także, że w czasach Donalda Trumpa to bardzo aktualny temat.

Terror: Infamy

3. Loki – pierwsze zdjęcie z serialu

Kevin Feige z Marvel Studios pokazał, jak wygląda serial "Loki", który zamówiła platforma Disney+. Jest logo serialu, a także sugestia, że akcja będzie dziać się w połowie lat 70. – tak sugerują "Szczęki" w kinie.

Loki serial

4. Joseph David-Jones z awansem w Arrow

Joseph David-Jones, czyli serialowy Connor Hawke, dostał awans do stałej obsady w 8. sezonie "Arrow".

5. Cush Jumbo i David Tennant w nowym serialu

Cush Jumbo ("The Good Fight") i David Tennant ("Dobry omen") pojawią się w nowym serialu "Deadwater Fell" brytyjskiej telewizji Channel 4. Serial napisany przez Daisy Coulam ("Grantchester") opowie o tym, co się dzieje z dwiema rodzinami po ogromnej tragedii, w której ginie kobieta i trójka dzieci.

6. Alec Baldwin nie chce już grać Donalda Trumpa

Alec Baldwin mówi, że ma już dość grania Trumpa w "Saturday Night Live" i chętnie odda tę rolę stałemu członkowi obsady programu. Tymczasem Comedy Central zapowiada roast Baldwina.

7. Netflix tworzy animowany Park Jurajski

"Jurassic World: Camp Cretaceous" – taki tytuł nosi animowany serial ze świata "Parku Jurajskiego", który zobaczymy na Netfliksie w 2020 roku. Poniżej pierwsza zapowiedź.

REKLAMA