Nadchodzi nowe "The End of the F***ing World"? W roli głównej młoda Camille z "Ostrych przedmiotów"

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

Producenci "Stranger Things" za sterami, reżyser "The End of the F***ing World" za kamerą i Sophia Lillis w głównej roli. Czy "I Am Not Okay With This" będzie nowym wielkim hitem Netfliksa?

W najnowszym serialu Netfliksa młoda dziewczyna odkrywa w sobie zdolności do telekinezy. I nie, nie jest to wcale spin-off "Stranger Things" o Jedenastce, choć producenci tego serialu Shawn Levy, Dan Cohen i Josh Barry odpowiadają także za nowy projekt platformy.

"I Am Not Okay With This" to najnowsza adaptacja powieści graficznej Charlesa Frosmana, czyli autora komiksowego pierwowzoru "The End of the F***ing World". Najnowszy serial także stworzy odpowiedzialny za telewizyjną ekranizację komiksu Jonathan Entwistle razem z Christy Hall.

Nowy serial twórcy The End of the F***ing World

W "I Am Not Okay With This" Sophia Lillis, znana z roli młodej Camille w "Ostrych Przedmiotach" i Beverly w "It", gra Sydney – nastolatkę próbująca poradzić sobie z trudami życia licealistki, skomplikowaną sytuacją rodzinną, kiełkującą seksualnością oraz tajemniczymi supermocami, które zaczyna w sobie odkrywać.

Netflix zaprezentował dziś pierwsze zdjęcie obsady serialu. Obok Lillis wystąpią w nim m.in. Kathleen Rose Perkins ("Episodes") jako mama Sydney – Maggie, która pracuje w lokalnym barze, starając się utrzymać dwójkę dzieci po śmierci męża. Aidan Wojtak-Hissong ("Falling Water") zagra z kolei młodszego brata Sydney, który promieniuje swoim nieustającym poczuciem zachwytu – takim, jakie zazwyczaj mija wraz z dojrzewaniem.

i am not okay with this netflix serial

Wyatt Oleff ("It") gra Stanleya Barbera, "uroczo dziwacznego" sąsiada Sydney, z zadziwiającymi pokładami pewności siebie. Sofia Bryant ("The Good Wife") wystąpi w roli Diny, która opisywana jest jako "szczęśliwa, piękna, głośna i zabawna – genialna najlepsza przyjaciółka Sydney". Jedyny problem to fakt, że ma chłopaka (Richard Ellis, "Veronica Mars"), który dla całego świata może wydawać się amerykańskim złotym chłopcem, ale dla Sydney to "totalny palant".

I Am Not Okay With This – kiedy premiera?

Zdjęcia do "I Am Not Okay With This", składającego się z ośmiu półgodzinnych odcinków, już trwają. Premiera przewidziana jest na 2020 rok.

REKLAMA