Takiej wersji utworu z czołówki "Parks and Recreation" jeszcze nie było. Posłuchajcie coveru Vampire Weekend

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

0

Jak uczcić fakt, że koncertuje się w Indianie? Zagrać cover motywu muzycznego jednego z najsłynniejszych seriali dziejących się w tym stanie. Zobaczcie, jak to zrobił zespół Vampire Weekend.

Zespół Vampire Weekend, który obecnie jeździ po USA z trasą koncertową promującą najnowszy album, znalazł idealny sposób na uhonorowanie stanu Indiana w czasie jednego z tamtejszych występów. Kapela postanowiła zagrać cover czołówki "Parks and Recreation", które przez siedem sezonów gościło widzów w fikcyjnym Pawnee właśnie w tym stanie.

Czołówka Parks and Rec w wersji Vampire Weekend

Słuchający wykonania piosenki "M79" fani zgromadzeni w Indianapolis raczej nie spodziewali się, że zespół wtrąci w swój występ jedną z najbardziej zapadających w pamięć serialowych melodii. Cover Vampire Weekend traktujemy jako znak, że grupa oficjalnie deklaruje się jako fani "Parks and Rec". Co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że frontman zespołu Ezra Koenig jest od kilku lat związany z Rashidą Jones, czyli Ann Perkins we własnej osobie.

Nie mamy wątpliwości, że gdyby Pawnee istniało w prawdziwym świecie, Vampire Weekend z chęcią dałoby tam koncert. Dla Leslie Knope i spółki lepsze od takiego występu mogłoby być już chyba tylko pojawienie się na scenie hologramu pewnego słynnego miniaturowego konia.

Parks and Recreation znajdziecie na Prime Video