"Vogue", bale i lata 90. "Pose" wkracza w nową erę w pełnym zwiastunie 2. sezonu

"Pose" (Fot. FX)

"Vogue" Madonny króluje na listach przebojów, a o nowojorskich balach dowiaduje się cała Ameryka. Zwiastun 2. sezonu "Pose" wita nas w roku 1990.

Jeśli zachwycające czarno-białe zapowiedzi nie zdołały jeszcze podsycić waszej ekscytacji przed nadchodzącym sezonem "Pose", to z pomocą już pędzi najnowszy zwiastun. Blanca (Mj Rodriguez) i jej rodzina wracają w trailerze 2. serii, który zapowiada nowe wyzwania stojące przed domem Evangelista.

Pose sezon 2 – pełny zwiastun

Podczas gdy szał na kulturę bali i voguing przebija się do masowej kultury dzięki piosence Madonny, społeczność LGBTQ cały czas zmaga się ze zbierającą śmiertelne żniwo epidemią AIDS. Jednak z tego co zapowiada klip, bohaterowie pod wodzą Pray Tell (Billy Porter) szybko nie odpuszczą w swojej walce.

To samo można powiedzieć o Blance, u której oficjalnie zostaje zdiagnozowane AIDS, ale ani trochę nie zmniejsza to jej woli do wspierania swoich podopiecznych. A takie wsparcie z pewnością będzie potrzebne Angel (Indya Moore), która rozpoczyna w nowym sezonie karierę jako modelka. Przed domem Evangelista szykują się więc duże zmiany, ale zwiastun "Pose"przypomina – tutaj rodzina zawsze pozostaje na pierwszym miejscu.

Pose – kiedy premiera 2. sezonu?

2. seria "Pose" startuje na kanale FX w USA 11 czerwca. 1. sezon serialu dostępny jest w Polsce na Netfliksie.

REKLAMA