Niesamowita Geena Davis w cętkowanym kostiumie! Mamy kolejny powód, by czekać na 3. sezon "GLOW"

"GLOW" (Fot. Netflix)

Tona brokatu i lakieru do włosów, a do tego jeszcze cętki. Geena Davis pojawi się w 3. sezonie "GLOW" i tym samym zawita do królestwa kiczu – zobaczcie pierwsze zdjęcie!

Wielkimi krokami zbliża się 3. sezon "GLOW", w którym zobaczymy, jak nietypowe wrestlerki wyjadą do Las Vegas w poszukiwaniu nowej szansy. Będą też występy gościnne, a jeden z nich właśnie ujawnił serwis TVLine.

GLOW sezon 3 – Geena Davis na zdjęciu z serialu

Chodzi o Geenę Davis, oscarową aktorkę ostatnio widzianą w takich serialach jak "Egzorcysta" czy "Chirurdzy". W 3. sezonie "GLOW" Davis zagra Sandy Devereaux St. Clair, byłą showgirl z Vegas, która teraz jest dyrektorką ds. rozrywki Fan-Tan Hotel and Casino, gdzie Gorgeous Ladies of Wrestling mają występować. Zobaczymy ją w pięciu z dziesięciu nowych odcinków.

GLOW Geena Davis

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 3. sezonie bohaterki "GLOW" szybko się orientują, że życie w mieście grzechu oznacza więcej cieni niż blasków. Nawet Ruth z coraz mniejszym entuzjazmem podchodzi do występów, w miarę jak coraz bardziej skupia się na swoim skomplikowanym życiu osobistym. Debbie robi postępy jako producentka, ale zżera ją poczucie winy, że nie może spędzać czasu z synem.

Im dłużej dziewczyny mieszkają w Las Vegas, tym bardziej zaczynają zacierać się granice między występami a rzeczywistością. Obsada GLOW stacza nieustanną walkę ze swoją tożsamością, na ringu i poza nim.

GLOW sezon 3 – premiera 9 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA