Co dalej w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek"? Zwiastun kolejnych odcinków sugeruje kłopoty dla bohaterek

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

Czy powinniśmy spodziewać się pęknięcia w "piątce z Monterey"? Zwiastun dalszej części 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" sugeruje, że kłopoty dopiero się zaczynają. Która z bohaterek nie wytrzyma?

2. sezon "Wielkich kłamstewek" pokazuje krajobraz po tym, co się wydarzyło w finale pierwszego. Owszem, główne bohaterki przetrwały, bo trzymały się razem, ale dopiero teraz zaczynają je dopadać skutki tego, co się stało. Każdą w inny sposób.

Wielkie kłamstewka sezon 2 – co dalej w serialu?

Zagrożenie dla nich stanowi przede wszystkim Mary Louise (Meryl Streep), zdeterminowana, żeby dowiedzieć się, co naprawdę się stało z jej ukochanym synem Perrym (Alexander Skarsgard). Teściowa zaczyna uważniej przyglądać się związkowi swojego syna z Celeste (Nicole Kidman) i niedwuznacznie sugeruje, że ta coś ukrywa. Bonnie (Zoë Kravitz) dopada poczucie winy, bo to ona jest tą, która popchnęła Perry'ego. Pozostałe panie także mają swoje problemy.

Pęknięcie w "piątce z Monterey" wydaje się nieuniknione i możliwe, ze nastąpi ono podczas kolejnej imprezy kostiumowej w szkole. "Czyli wszystkie gadacie o mnie za moimi plecami"? – pyta Madeline (Reese Witherspoon). W innym momencie to właśnie ona powtarza, że pęknięcia być nie może. "Musimy trzymać się razem. To jedyny powód, dla którego zaszłyśmy tak daleko" – mówi do Celeste, Bonnie, Jane (Shailene Woodley) i Renaty (Laura Dern).

Przed nami jeszcze sześć odcinków 2. sezonu "Wielkich kłamstewek", a opis drugiego sugeruje, że do problemów związanych z utrzymaniem tajemnicy dojdą jeszcze kłopoty małżeńskie.

W 2. odcinku Renata mierzy się z niepewną przyszłością, po tym jak Gordona dopadają kłopoty prawne. Corey umawia się na "randkę próbną" z Jane. Po pełnej wyzwań sesji terapeutycznej z dr Reisman, Celeste otwiera się przed Mary Louise na temat swojego związku z Perryem. Eda czeka konfrontacja z Madeline mająca związek z jego tajemnicami. W miasteczku pojawia się także matka Bonnie.

Wielkie kłamstewka – emisja w poniedziałki w HBO