"Little Fires Everywhere" – Kerry Washington i Reese Witherspoon na zdjęciu z nowego miniserialu Hulu

"Little Fires Everywhere" (Fot. Hulu)

Poznajcie Elenę Richardson i Mię Warren, bohaterki "Little Fires Everywhere". Kerry Washington podzieliła się zdjęciem z miniserialu Hulu, który może być następcą "Wielkich kłamstewek".

"Wielkie kłamstewka" prawdopodobnie zakończą się po dwóch sezonach, ale bum na miniseriale z kobietami w roli głównej dopiero się zaczyna. "Little Fires Everywhere" to nowa produkcja Hulu, która ma szansę na równie duży sukces.

Little Fires Everywhere – nowy miniserial Hulu

8-odcinkowy serial limitowany jest adaptacją bestsellerowej książki Celeste Ng. Rzecz się dzieje w w latach 90. w ekskluzywnej społeczności Shaker Heights w Ohio. Życie idealnej rodziny Richardsonów splata się z losami enigmatycznej matki i córki, które starają się przywrócić do pionu swoje życie.

"To historia o wadze sekretów, naturze sztuki i tożsamości, dzikiej sile macierzyństwa i niebezpieczeństwie leżącym w przekonaniu, że przestrzeganie zasad może zapobiec katastrofie" – czytamy w oficjalnym opisie.

Książkowa Elena Richardson (w serialu gra ją Reese Witherspoon) jest lokalną dziennikarką, której rodzina mieszka w Shaker Height od trzech pokoleń, a Mia Warren (Kerry Washington) to fotografka, która przenosi się z miejsca na miejsce i nie chce powiedzieć swojej córce, Pearl (Lexi Underwood), kto jest jej ojcem.

W obsadzie są także m.in. Rosemarie DeWitt ("Black Mirror"), która wciela się w Lindę McCullough, przyjaciółkę Eleny, i Joshua Jackson ("The Affair") w roli Billa Richardson, męża Eleny (Reese Witherspoon).

Serial "Little Fires Everywher" tworzy Liz Tigelaar ("Casual"), a Kerry Washington i Reese Witherspoon są producentkami. Daty premiery jeszcze nie ogłoszono.

REKLAMA