Zalani krwią Tormund i Gendry grają na Nintendo. To zdjęcie zza kulis bitwy o Winterfell jest cudowne!

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Kręcenie bitwy o Winterfell trwało 55 nocy, aktorzy grający w "Grze o tron" zgodnie przyznają, że w trudniejszych warunkach nigdy wcześniej nie grali. A co robili między zdjęciami?

Bitwa o Winterfell, którą widzieliśmy w 3. odcinku 8. sezonu "Gry o tron", miała być przełomowym momentem w historii telewizji. Wielka walka żywych z umarłymi kręcona była 55 nocy, a grający w niej aktorzy twierdzą, że nic nie jest w stanie przygotować człowieka do tak wyczerpującej pracy. Nic dziwnego, że co niektórzy musieli odpocząć między scenami.

Bitwa o Winterfell – Gendry i Tormund grają na Nintendo w przerwie od zdjęć

Jeden z użytkowników Reddita podzielił się z fanami serialu genialnym zdjęciem zrobionym między ujęciami do bitwy o Winterfell. Widzimy na nim Joego Dempsiego, czyli serialowego Gendry'ego, oraz Kristofera Hivju znanego widzom jako Tormund.

[NO SPOILERS] Gendry and Tormund playing games in Winterfell after The Battle of Winterfell from r/gameofthrones

Aktorzy z oblepionymi sztuczną krwią twarzami i w kostiumach, w których występowali w "Grze o tron", oddają się relaksującej rozrywce, czyli grze na Nintendo Switch. Kręcenie w nocy i w zimnie musiało dać się we znaki Joemu – aktor potrzebował dodatkowej kurtki. Tym razem nieprzypominającej garderoby z Westeros.

Po emisji bitwy o Winterfell instagramowe profile aktorów grających w serialu zalały zdjęcia zza kulis. Widzieliśmy na nich nawet uśmiechniętego Nocnego Króla. Szkoda, że nie dołączył do grających na Nintendo chłopaków.

Gra o tron dostępna jest na HBO GO