7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Russian Doll" (Fot. Netflix)

0

"Russian Doll" z zamówieniem na 2. sezon. "Wielkie kłamstewka" z jeszcze lepszą oglądalnością. Niesamowity Billy Porter podczas gali Tony. A oprócz tego "Jane the Virgin", nietypowy horror Stevena Spielberga i nie tylko.

1. Russian Doll z zamówieniem na 2. sezon

Kilka miesięcy musieliśmy poczekać, ale Netflix w końcu zamówił 2. sezon "Russian Doll". Dobrą wiadomość przekazały Natasha Lyonne i Cindy Holland z Netfliksa podczas rozmowy na Code Conference.

2. Rośnie publika Wielkich kłamstewek

Premiera 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" w HBO za oceanem bez problemu przebiła debiut 1. sezonu pod względem oglądalności. Podczas pierwszej emisji odcinek obejrzało 1,4 mln amerykańskich widzów, co oznacza, że serialowi urosło o 27% w porównaniu z premierą 1. serii. Łącznie na wszystkich platformach w niedzielny wieczór premierę 2. sezonu zobaczyło 2,5 mln Amerykanów, co z kolei oznacza wzrost o 37%.

3. Powiększa się obsada Manhunt: Lone Wolf

Do obsady 2. sezonu "Manhunt" dołączyli Judith Light ("Transparent"), Gethin Anthony ("Gra o tron") i Jay O. Sanders ("Sneaky Pete"). "Lone Wolf" opowie o zamachu bombowym podczas igrzysk olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

4. Niesamowity Billy Porter podczas gali Tony

W tym roku galę rozdania nagród Tony prowadził James Corden, który w przerwie na reklamę zachęcił Billy'ego Portera do występu. Aktor z "Pose" wykonał "Everything's Coming Up Roses" z musicalu "Gypsy" i, jak to ujął Corden, stał się "pierwszym człowiekiem, który dostał owację na stojąco od 6 tys. ludzi podczas przerwy na reklamę".

5. Ilana Glazer ze stand-upem na Amazonie

Ilana Glazer zadebiutuje na Amazonie ze stand-upem "The Planet Is Burning".

6. Steven Spielberg tworzy nietypowy horror

Steven Spielberg tworzy dla Quibi serialowy horror "Spielberg's After Dark". Całość ma składać się z 10-12 krótkich odcinków, które będzie można obejrzeć tylko wieczorem. Tak sobie zażyczył Spielberg – aplikacja będzie sprawdzać, czy u danego użytkownika już zaszło słońce i w związku z tym może oglądać serial. Odcinki będą dostępne tylko wtedy kiedy będzie ciemno.

7. Sophia Bush pojawi się w Jane the Virgin

Sophia Bush zadebiutuje w jutrzejszym odcinku "Jane the Virgin". Oficjalnie nic o jej postaci nie wiadomo, ale wiele wskazuje na to, że będzie nową dziewczyną Rafaela.

Jane the Virgin Sophia Bush