HBO GO ma mocną listę premier na drugą połowę roku. Które seriale wrócą? Jakie nowe tytuły się pojawią?

"Księga czarownic" (Fot. Sky)

1 2 3 4

Co będziemy oglądać w HBO GO w drugiej połowie 2019 roku? Będzie mnóstwo nowych tytułów i wyczekiwanych powrotów, jak "The Affair", "Księga czarownic", "Sukcesja" i polska "Wataha".

HBO Polska ogłosiło listę premier seriali na dalszą część roku i trzeba przyznać, że będzie co oglądać. W czerwcu w serwisie HBO GO pojawią się jeszcze takie tytuły, jak "Krypton" (sezon 2 od 13 czerwca), "Jett" (od 15 czerwca), "Los Espookys" (od 15 czerwca), "Euforia" (od 17 czerwca), "Miasto na wzgórzu" (od 17 czerwca), "Blindspot: Mapa zbrodni" (sezon 3 – 21 czerwca), "Teoria wielkiego podrywu" (sezon 12 – 29 czerwca). Pełna lista czerwcowych premier HBO GO tutaj.

Co czeka nas w kolejnych miesiącach? Lista tytułów jest imponująco długa i zawiera produkcje oryginalne HBO, w tym także kilka europejskich, oraz seriale na licencji, jak "Na cały głos", "Magicy" albo finałowy sezon "The Affair".

HBO GO – premiery seriali w lipcu 2019

Na cały głos (The Loudest Voice) – 7-odcinkowy miniserial skupiający się na wzlotach i upadkach założyciela i byłego prezesa stacji Fox News, Rogera Ailesa. W roli głównej Russell Crowe. Premiera 1 lipca.

Gösta – pierwszy szwedzki serial HBO Europe. Jego twórcą jest znany szwedzki filmowiec Lukas Moodysson. Serial jest swoistym połączeniem komedii i Dostojewskiego – opowiada o 28-letnim psychologu dziecięcym, który chce być najlepszym człowiekiem na świecie i pomagać wszystkim napotkanym na swojej drodze ludziom. Premiera 1 lipca.

Zaufaj mi (Trust Me) – pierwszy sezon miniserialu o pielęgniarce, która zostaje zwolniona za donosicielstwo. Kobieta zostaje zmuszona do podjęcia drastycznych kroków, aby zapewnić sobie i córce warunki do życia. Jodie Whittaker w roli głównej. Premiera 1 lipca.

Rozwód sezon 3 (Divorce) – Sarah Jessica Parker po raz trzeci powraca jako Frances; jej historia rozpoczęła się w momencie, w którym zrozumiała, że jej małżeństwo z Robertem nie ma już przed sobą żadnej przyszłości. Premiera 2 lipca.

Magicy sezony 1-3 (The Magicians) – grupa studentów zrekrutowana do tajnej akademii odkrywa, że prawdziwa magia istnienie nie tylko w książkach dla dzieci. W dodatku okazuje się, że jest ona bardziej niebezpieczna niż mogliby przypuszczać. Premiera 1. sezonu 3 lipca, 2. sezonu 8 lipca, 3. sezonu – 12 lipca.

Snowfall sezon 3 - trzeci sezon serialu opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta. Premiera 11 lipca.

Pionier (El Pionero) – hiszpański serial dokumentalny produkcji HBO Europe; bohaterem produkcji jest hiszpański polityk, magnat rynku nieruchomości i były właściciel klubu piłkarskiego Jesús Gil - jedna z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci hiszpańskiego życia publicznego ostatnich dekad. Premiera 14 lipca.

1 2 3 4
REKLAMA