"Opowiedz mi bajkę" – o czym będzie 2. sezon serialu? Kto z obsady powróci w nowej roli?

"Opowiedz mi bajkę" (Fot. CBS All Access)

0

Są pierwsze szczegóły na temat 2. sezonu serialu "Opowiedz mi bajkę". Wiemy, jakie baśnie zyskają mroczne oblicze i kto z obsady 1. sezonu powróci w zupełnie nowej roli.

"Opowiedz mi bajkę" powróci z 2. sezonem, w którym zobaczymy nowe historie, ale utrzymane w tym samym klimacie. Czego możemy się spodziewać po kolejnej odsłonie serialowej antologii Kevina Williamsona?

Opowiedz mi bajkę – o czym będzie 2. sezon serialu?

Przede wszystkim wiadomo, jaki będzie motyw przewodni 2. sezonu: księżniczki. Zobaczymy mroczne wersje trzech popularnych baśni: "Pięknej i Bestii", "Śpiącej Królewny" i "Kopciuszka". W 1. sezonie przerabialiśmy "Trzy małe świnki", "Czerwonego kapturka" i "Jasia i Małgosię", więc różnica tematyki powinna być rzeczywiście widoczna.

Opowiedz mi bajkę sezon 2

Na ekranie ponownie pojawi się Paul Wesley, tyle że w kompletnie nowej roli. Aktor znany z "Pamiętników wampirów" zagra Tuckera, zmagającego się z problemami pisarza. Tucker spędza bezsenne noce w zacisznej chatce w lesie, a w dzień stara się udowodnić, że zasługuje na swoją piękną narzeczoną. Ale to wszystko za chwilę się rozpadnie, bo jego światu zagrozi pewien mroczny sekret.

Na więcej informacji o 2. sezonie "Opowiedz mi bajkę" musimy niestety poczekać, podobnie jak na datę premiery.

Opowiedz mi bajkę jest dostępne w HBO GO