Nowy opis 3. sezonu "Stranger Things" i spoilery od aktorów. To nie będą odcinki dla osób o słabym sercu!

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Wielkimi krokami zbliża się 3. sezon "Stranger Things". Netflix opublikował nowy opis nadchodzących odcinków, a grające w serialu dzieciaki sypią spoilerami.

Temperatura wokół 3. sezonu "Stranger Things" dorównuje upalnym letnim dniom w Hawkins (albo tej u nas za oknem). Jest to doskonały moment, żeby wypuścić jeszcze trochę spoilerów o nowych odcinkach.

Stranger Things sezon 3 – opis nowych odcinków

Netflix ujawnił właśnie opis 3. sezonu serialu. Szykujcie się na problemy związane z wiekiem dorastania i mieszkaniem w miasteczku, które regularnie odwiedzają potwory.

– Jest rok 1985 w Hawkins w Indianie, lato w pełni. Szkoła się skończyła, a w mieście otwarto nowe centrum handlowe. Ekipa z Hawkins znajduje się u progu dorosłości. Romanse rozkwitają i komplikują sprawy w paczce. Jej członkowie będą musieli rozgryźć, jak dorosnąć i nie oddalić się od siebie. Tymczasem nadciąga niebezpieczeństwo. Miastu grożą starzy i nowi wrogowie. Jedenastka i jej znajomi uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, tylko ewoluuje. Teraz będą musieli połączyć siły, by przetrwać i pamiętać o tym, że przyjaźń jest silniejsza od strachu – czytamy w oficjalnym opisie.

stranger things finał

Akorzy z Stranger Things zapowiadają 3. sezon

Serial promują również grający w nim aktorzy. Finn Wolfhard, znany jako Mike, zapowiada połączenie tego, co było najlepsze w poprzednich sezonach.

– W pierwszym sezonie bardziej chodziło o aspekt przygody i zabawy, w drugim o horror , a trzeci ma w sobie wszystko – trochę zabawy z pierwszego i horroru z drugiego. Bracia Dufferowie stali się jeszcze lepsi w tworzeniu scenariuszy, a my staliśmy się lepszymi aktorami – mówi Finn.

Gaten Matarazzo, znany jako Dustin, ostrzega przed drastycznymi scenami:

– 3. sezon jest zdecydowanie bardziej krwawy, co jest naprawdę spoko. Jeśli nie lubicie takich rzeczy, to i tak go obejrzyjcie. Ale wiecie, to nie dla osób o słabym sercu – zapowiada.

A Noah Schnapp, który odgrywa rolę Willa Byersa, nie pocieszy tych, którzy żywili nadzieję, że pech w końcu opuści jego bohatera.

– Nadal czuję obecność potwora, który odszedł, a wy jakby widzicie, co tam się dzieje. Ludzie pytają, czy Will będzie miał spokój w tym sezonie, a ja odpowiadam: "Jasne, przez dwa odcinki. Później nikt nie ma spokoju" – mówi aktor.

W 3. sezonie dzieciaki zmierzą się z z dwoma, a może nawet trzema czarnymi charakterami, także spokojnie na pewno nie będzie.

3. sezon Stranger Things od 4 lipca na Netfliksie

REKLAMA