Czy ktoś z obsady "Nawiedzonego domu na wzgórzu" powróci w "The Haunting of Bly Manor"?

"Nawiedzony dom na wzgórzu" (Fot. Netflix)

"The Haunting of Bly Manor" to kolejna część "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Serial Mike'a Flanagana przyjął format antologii. Czy pojawią się w nim ci sami aktorzy?

Choć "The Haunting of Bly Manor" będzie rozgrywać się z dala od "Nawiedzonego domu na wzgórzu", seriale mogą mieć o wiele więcej wspólnego niż postać twórcy, Mike'a Flanagana, duchy i nawiedzoną posiadłość.

Już wcześniej Carla Gugino powiedziała, że chciałaby, aby z "Nawiedzonego domu na wzgórzu" zrobić antologię o nawiedzonych miejscach, w której ci sami aktorzy mogliby grać różne postacie. Coś na wzór "American Horror Story". Teraz aktorka sugeruje, że możemy spodziewać się jej w "The Haunting of Bly Manor".

nawiedzony dom na wzgórzu 2 sezon Carla Gugino

Carla Gugino w The Haunting of Bly Manor?

Carla Gugino i Mike Flanagan współpracowali już ze sobą przy okazji "Gry Geralda", a później przy "Nawiedzonym domu na wzgórzu".

– Nie mogę powiedzieć nic pewnego w tym momencie, prócz tego, że ja i Mike naprawdę kochamy ze sobą pracować i przy każdej okazji, na którą pozwolą nam nasze harmonogramy, będziemy to robić i ja będę zaszczycona.

Więc dużo o tym rozmawiamy i zobaczymy, na co pozwolą nam nasze harmonogramy. Mogę tyko powiedzieć, że jestem podekscytowana 2. sezonem i zobaczeniem tego, co zrobi Mike – powiedziała aktorka.

"The Haunting of Bly Manor" będzie adaptacją horroru Henry'ego Jamesa z 1989 roku o tytule "The Turn of the Screw", opowiadającego o sierotach, którymi opiekuje się młoda guwernantka. Serial będzie mieć premierę w 2020 roku.

Nawiedzony dom na wzgórzu dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA