Czy ktoś z obsady "Nawiedzonego domu na wzgórzu" powróci w "The Haunting of Bly Manor"?

"Nawiedzony dom na wzgórzu" (Fot. Netflix)

0

"The Haunting of Bly Manor" to kolejna część "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Serial Mike'a Flanagana przyjął format antologii. Czy pojawią się w nim ci sami aktorzy?

Choć "The Haunting of Bly Manor" będzie rozgrywać się z dala od "Nawiedzonego domu na wzgórzu", seriale mogą mieć o wiele więcej wspólnego niż postać twórcy, Mike'a Flanagana, duchy i nawiedzoną posiadłość.

Już wcześniej Carla Gugino powiedziała, że chciałaby, aby z "Nawiedzonego domu na wzgórzu" zrobić antologię o nawiedzonych miejscach, w której ci sami aktorzy mogliby grać różne postacie. Coś na wzór "American Horror Story". Teraz aktorka sugeruje, że możemy spodziewać się jej w "The Haunting of Bly Manor".

nawiedzony dom na wzgórzu 2 sezon Carla Gugino

Carla Gugino w The Haunting of Bly Manor?

Carla Gugino i Mike Flanagan współpracowali już ze sobą przy okazji "Gry Geralda", a później przy "Nawiedzonym domu na wzgórzu".

– Nie mogę powiedzieć nic pewnego w tym momencie, prócz tego, że ja i Mike naprawdę kochamy ze sobą pracować i przy każdej okazji, na którą pozwolą nam nasze harmonogramy, będziemy to robić i ja będę zaszczycona.

Więc dużo o tym rozmawiamy i zobaczymy, na co pozwolą nam nasze harmonogramy. Mogę tyko powiedzieć, że jestem podekscytowana 2. sezonem i zobaczeniem tego, co zrobi Mike – powiedziała aktorka.

"The Haunting of Bly Manor" będzie adaptacją horroru Henry'ego Jamesa z 1989 roku o tytule "The Turn of the Screw", opowiadającego o sierotach, którymi opiekuje się młoda guwernantka. Serial będzie mieć premierę w 2020 roku.

Nawiedzony dom na wzgórzu dostępny jest na Netfliksie