Netflix wypuścił teledysk do "On a Roll" z "Black Mirror: Rachel, Jack i Ashley Too". Miley Cyrus cała w różu!

"Black Mirror: Rachel, Jack i Ashley Too" (Fot. Netflix)

0

"Head Like a Hole" zespołu Nine Inch Nails w "Black Mirror" zostało zamienione w "On a Roll", popowy kawałek z pozytywnym przesłaniem i toną różu. Zobaczcie cały klip do piosenki Ashley O.

W 5. sezonie "Black Mirror" zaszalało z formą bardziej niż kiedykolwiek i zaprezentowało m.in. "Rachel, Jack i Ashley Too", połączenie disneyowskiej komedii z ponurą dystopią. Miley Cyrus zagrała Ashley O, popową artystkę, za której słodki wizerunek odpowiada jej zła ciotka. Kiedy na rynku pojawia się inteligentna elektroniczna wersja Ashley, ta prawdziwa przestaje być potrzebna.

Ashley O – On a Roll. Teledysk z Black Mirror

Tutaj znajdziecie więcej informacji o tym, skąd wziął się pomysł na taki odcinek, a my tymczasem przejdźmy do muzyki. Piosenki Ashley to popowe adaptacje utworów Nine Inch Nails. Twórcy serialu starali się o zgodę Trenta Reznora, którą uzyskali bardzo szybko, bo ta "czarna komedia wydała mu się bardzo interesująca". Teksty zostały przepisane na nowo przez Charliego Brookera, twórcę "Black Mirror".

Choć historia Ashley została zamknięta w godzinnym odcinku, jej piosenki mogą żyć własnym życiem. Netflix wypuścił teledysk do tej najbardziej charakterystycznej – "On a Roll". A w nim Miley Cyrus dosłownie skąpana w różu.

Chcecie posłuchać oryginału? Oto i on – "Head Like a Hole" Nine Inch Nails.

5. sezon Black Mirror znajdziecie na Netfliksie