6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Netflix w górę na liście najpopularniejszych serwisów VoD w Polsce. CBS podaje daty jesiennych premier. Daniel Radcliffe zagra w "Unbreakable Kimmy Schmidt". A oprócz tego "Ultraman", "Snowpiercer" i nie tylko.

1. Najpopularniejsze serwisy VoD w Polsce

Wirtualne Media opublikowały najnowszy ranking najpopularniejszych serwisów VoD w Polsce. W majowym badaniu Gemiusa na pierwszym miejscu jest VoD.pl (3,36 mln realnych użytkowników), na drugim player.pl (3,23 mln), a na trzecim Netflix (2,87 mln), który jest już najpopularniejszym w pełni płatnym serwisem. Rośnie również HBO GO, które w maju odwiedziło 1,97 mln użytkowników.

2. CBS podaje daty jesiennych premier

Jesienny sezon w CBS zacznie się w poniedziałek 23 września, kiedy to powrócą seriale "The Neighborhood" i "Bull", a do tego premierę będą mieć dwie nowości "Bob Hearts Abishola" i "All Rise". We wtorek 24 września wracają "NCIS", "FBI" i "NCIS: New Orleans". Czwartek 26 września to powroty "Młodego Sheldona" i "Mamuśki", a także premiery "The Unicorn", "Evil" i "Carol's Second Act". W piątek 27 września wystartują nowe sezony "Hawaii Five-0", "Magnum P.I." i "Blue Bloods", w niedzielę 29 września wrócą "God Friended Me" i "NCIS: Los Angeles". Październikowe premiery będą tylko trzy: "SEAL Team" i "S.W.A.T." (2 października) oraz "Madam Secretary" (6 października).

3. Daniel Radcliffe w Unbreakable Kimmy Schmidt

Daniel Radcliffe pojawi się w interaktywnym odcinku specjalnym "Unbreakable Kimmy Schmidt". Szczegóły na temat jego roli nie zostały podane. Jest za to oficjalny opis odcinka:

Kimmy wyrusza na swoją największą do tej pory przygodę. Trzy stany! Eksplozje! Tańczący hamburger! I ty, widzu, możesz zdecydować, dokąd zmierza historia. Czy powstrzymasz złego pastora i dostarczysz Kimmy w porę na jej ślub? Czy może przypadkiem zaczniesz wojnę z robotami? Złap za pilota i tacę pyszności, bo Kimmy ma swój własny interaktywny odcinek na Netfliksie!

TVLine zgaduje, że skoro Kimmy wychodzi za mąż, to być może Daniel Radcliffe zagra szczęśliwego małżonka.

4. Tracee Ellis Ross w spin-offie Darii

Tracee Ellis Ross ("Black-ish") użyczy głosu Jodie Landon, czyli głównej bohaterce "Jodie", spin-offu "Darii". Główną bohaterką będzie dawna szkolna przyjaciółka Darii, która kończy studia i zaczyna pracę w firmie technologicznej.

5. Steven Ogg z awansem w serialu Snowpiercer

Serialowy "Snowpiercer" cały czas powstaje, 2. sezon już jest zamówiony, a Steven Ogg będzie w jego stałej obsadzie.

6. Ultraman dostaje 2. sezon

Netfliksowy serial anime "Ultraman" powróci z 2. sezonem.

REKLAMA