8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mad Men" (Fot. AMC)

"Mad Men" (Fot. AMC)

"Mad Men" bije rekord oglądalności. "Terra Nova" na wyginięciu. Eva Longoria z nową pracą. A poza tym "Suits", "Dwóch i pół", "Hawaii Five-0".

1. Rekord "Mad Men". W niedzielny wieczór premiera 5. sezonu "Mad Men" pobiła rekord. Odcinek obejrzało 3,5 mln ludzi (współczynnik 1,2). To więcej niż kiedykolwiek oglądało ten serial - 1. sezon miał średnią oglądalność poniżej 1 mln, a 4. - 2,4 mln. Widać jednak, że "Mad Men" wciąż nie jest serialem dla wszystkich. Finał 2. sezonu "The Walking Dead" widziało w AMC 9 mln osób.

2. Jimmy Kimmel poprowadzi ceremonię rozdania Emmy. Gospodarzem 64. Primetime Emmy Awards został Jimmy Kimmel. Impreza będzie mieć miejsce 23 września.

3. Michelle Borth na stałe w "Hawaii Five-0". Michelle Borth, która gra miłość Steve'a McGarretta, będzie w stałej obsadzie "Hawaii Five-0". Do tej pory, w ciągu ostatnich dwóch sezonów, jej postać, porucznik Catherine Rollins widzieliśmy tylko w pięciu odcinkach. W 3. sezonie będzie pojawiać się regularnie.

4. Eva Longoria w "Devious Maids". Eva Longoria będzie miała co robić po zakończeniu "Desperate Housewives". Aktorka została właśnie producentką wykonawczą "Devious Maids", nowego serialu twórcy "DH", Marca Cherry'ego. Serial będzie amerykańską wersją latynoskiej telenoweli. Opowiadać będzie o czterech służących, które sprzątają domy bogaczy.

5. Kolejne odcinki wrzucone do sieci. Ostatnio mieliśmy pilota "Best Friends Forever" bez ograniczeń geograficznych, niestety to była wyjątkowa sytuacja. Pilota "Don't Trust the B–– in Apartment 23", którego wrzuciło ABC, nie da się tak po prostu obejrzeć z naszego kraju, podobnie jak wrzuconych na YouTube nowych odcinków "Siostry Jackie", "The Big C" i "Rodziny Borgiów".

6. To już koniec "Terra Novy". Z przecieków z rozmów przedstawicieli Netfliksa z twórcami "Terra Novy" wynika, że internetowa platforma raczej serialu nie weźmie. Innymi słowy, serialu "Terra Nova" nie uratuje już nic.

7. Margo Martindale w 2. sezonie "Suits". W jednym z odcinków 2. sezonu "Suits" zobaczymy Margo Martindale, aktorkę, która dostała Emmy za występ w "Justified". Martindale zagra pielęgniarkę Nell Sawyer, która nie przejmuje się twardą taktyką Harveya, po tym jak jej związek zawodowy zagroził strajkiem szpitalowi, reprezentowanym przez niego. Aktorka pojawi się w "Suits", bo twórca serialu Aaron Korsh jest wielkim fanem "Justified".

8. Będzie 10. sezon "Dwóch i pół"? Stacja CBS zamówiła już mnóstwo seriali, ale nie ma wśród nich "Dwóch i pół". Nie dlatego, że ich nie chcą, po prostu trwają negocjacje z Ashtonem Kutcherem. W TV Guide znajdziecie szczegóły. Kutcher, który zarabia już 700 000 dolarów za odcinek, prawdopodobnie dostanie jeszcze więcej. Na razie nic nie jest pewne, ale zdziwiłabym się, gdyby 10. sezonu nie było. "Dwóch i pół" to w końcu jeden z najchętniej oglądanych seriali CBS.

REKLAMA