7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ozark" (Fot. Netflix)

Powiększa się obsada serialu "Ozark". Lena Dunham reżyserką nowego serialu HBO. Zwiastun powrotu "Veroniki Mars". A oprócz tego "Titans", "Love, Simon" i nowy serial Jasona Katimsa.

1. Powiększa się obsada serialu Ozark

Tom Pelphrey ("Iron Fist") i Jessica Frances Dukes ("Jessica Jones") dołączyli do stałej obsady 3. sezonu "Ozark", z kolei Joseph Sikora ("Power") i Felix Solis ("Ten Days in the Valley") dostali role powracające. Pelphrey wcieli się w Bena Davisa, kapryśnego młodszego brata Wendy, który zjawia się nieproszony. Dukes zagra agentkę FBI, Sikora – Franka Cosgrove'a Jr., syna gangstera z Kansas City, a Solis będzie liderem drugiego co do wielkości meksykańskiego kartelu. Do tego dochodzą jeszcze awanse – Lisa Emery i Janet McTeer będą w stałej obsadzie 3. sezonu.

2. L.A.'s Finest z zamówieniem na 2. sezon

Choć od premiery "L.A.'s Finest" minął zaledwie miesiąc, serial z Gabrielle Union i Jessicą Alba już dostał zamówienie na 2. sezon.

3. Lena Dunham reżyserką nowego serialu HBO

Lena Dunham będzie reżyserką i producentką 8-odcinkowego serialu "Industry", opowiadającego o grupce dwudziestokilkulatków, którzy dostają się do świata finansów międzynarodowych. Młodzi ludzie walczą o niewielką liczbę stanowisk w banku inwestycyjnym w Londynie, by znaleźć się w środowisku rządzonym przez seks, narkotyki, ego, umowy i dywidendy. Bardzo szybko zacierają się granice pomiędzy tym, kogo uważamy za kolegę z pracy, przyjaciela, kochanka czy wroga.

4. Drew Van Acker w serialu Titans

Drew Van Acker ("Pretty Little Liars") dołączył do obsady 2. sezonu "Titans" jako Aqualad.

5. Ana Ortiz w serialu Love, Simon

Ana Ortiz ("Devious Maids") pojawi się w serialu "Love, Simon" platformy Disney+ w roli matki Victora, głównego bohatera tej historii (serial jest spin-offem opowieści o Simonie).

6. Obsada nowego serialu Jasona Katimsa

Rick Glassman ("A Futile and Stupid Gesture"), Sue Ann Pien, Albert Rutecki, Sosie Bacon ("Here and Now") i Chris Pang ("Charlie's Angels") zagrają grupkę dwudziestokilkuletnich współlokatorów ze spektrum autyzmu, którzy chcą tych samych rzeczy w życiu: dostać pracę, utrzymać pracę, mieć przyjaciół, znaleźć miłość. Serial, który Jason Katims tworzy dla Amazona, jest oparty na izraelskim formacie "On the Spectrum".

7. Zwiastun powrotu Veroniki Mars

"Veronica Mars" powraca 26 lipca z ośmioma nowymi odcinkami.

Veronica Mars powrót

REKLAMA