Dustin i Steve ze "Stranger Things" piją Coca-Colę – zobaczcie pełną wersję klimatycznej reklamy

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Nasz ulubiony duet ze "Stranger Things" pije w kinie New Coke, czyli napój Coca-Coli z lat 80. Zobaczcie pełną wersję reklamy, która połączyła dwie wielkie amerykańskie marki.

Jak już pewnie wiecie, w 3. sezonie "Stranger Things" będzie lato miłości w Hawkins i sporo lżejszych wątków, do których idealnie będzie pasować puszka Coca-Coli.

Stranger Things – reklama Coca-Coli w stylu lat 80.

Netflix i producent popularnego napoju w tym roku zorganizowali wspólną akcję, w ramach której promowane jest New Coke. Ta marka to najsłynniejsza porażka w historii Coca-Coli. Wprowadzony w 1985 roku napój miał być odświeżeniem tradycyjnej formuły, problem w tym że Amerykanie go nie zaakceptowali. New Coke zostało wycofane ze sprzedaży po zaledwie 79 dniach.

Ale nie przeszkadza to w promowaniu tej marki po latach. Coca-Cola w charakterystycznych puszkach w stylu lat 80. pojawi się w limitowanej edycji. Będzie sprzedawana w specjalnych automatach w największych miastach i jest szansa, że zostanie przyjęta inaczej niż kiedyś. Wszystko dlatego, że New Coke piją dzieciaki ze "Stranger Things", tym razem w rozszerzonej wersji reklamy.

Spot "First Love" wyreżyserowany przez braci Dufferów jest pokazywany w amerykańskich kinach. Coca-Cola ma pojawić się także w 3. sezonie serialu "Stranger Things". Trzeba przyznać, że wybrano dobry moment – w Hawkins zbliża się nie tylko lato miłości, ale też Dzień Niepodległości, a czy może być coś bardziej amerykańskiego niż reklamy Coca-Coli?

3. sezon Stranger Things od 4 lipca na Netfliksie