Koniec świata w "Wielkich kłamstewkach" – zobaczcie zwiastun 3. odcinka 2. sezonu

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

W tym tygodniu "Wielkie kłamstewka" odpaliły kilka emocjonalnych bomb naraz i na tym nie koniec. Zobaczcie, co czeka Celeste, Madeline i resztę ekipy w kolejnych odcinkach.

Strach się bać Meryl Streep w "Wielkich kłamstewkach". W pełnym emocji 2. odcinku 2. sezonu teściowa Celeste zaczęła interesować się małżeństwem jej i swojego syna, a także odkryła, że ma jeszcze jednego wnuka. Co czeka nas dalej?

Wielkie kłamstewka sezon 2, odcinek 3 – zwiastun

W zwiastunie nadchodzących odcinków "Wielkich kłamstewek" widzimy, jak Bonnie wchodzi do morza, w tym raz w całkowitych ciemnościach. Jane przytula się do swojego nowego chłopaka, Renata i Gordon wściekają się na siebie, Madeline oznajmia na forum publicznym, że dla wielu ludzi nie ma happy endów, zaś Celeste wpatruje się w zdjęcie Perry'ego na laptopie.

Najważniejsza jednak jest w tym wszystkim grana przez Streep Mary Louise, której śledztwo trwa, i to na kilku różnych frontach. Matka Perry'ego postanawia spotkać Ziggy'ego ku przerażeniu Jane. Potem z kolei widzimy ją, jak pyta prowadzącą śledztwo detektywkę, czy ta rzeczywiście wierzy, że jej syn po prostu się poślizgnął.

Oprócz tego to co zwykle – solidna porcja flashbacków i potencjalnych koszmarów przeżywanych przez "piątkę z Monterey".

Zgodnie z oficjalnym opisem odcinka, w "The End of the World" zobaczymy, jak Mary Louise stara się zbliżyć do Jane zamiast odnieść się do swoich problemów w domu. Renata wyładowuje wściekłość na dyrektorze Nippalu, Madeline trafia na terapię, zaś Celeste jest pełna sprzecznych uczuć w związku ze wspomnieniami o Perrym.

Wielkie kłamstewka – emisja w poniedziałki w HBO